Zastřešení bazénů

Zastřešení bazénu je ochranou samotného bazénu vůči okolním vlivům. Jde především o počasí a nečistoty, se zastřešením se ušetří značné náklady na údržbu, jelikož není nutné ho čistit tak často jako bazén, který zastřešení postrádá.

Firma ALMIPA plus s.r.o. se na výrobu zastřešení bazénů specializuje. Jednou z hlavních domén společnosti je kvalita a přesnost výroby. Zastřešení je investicí, která by měla sloužit dlouhé roky a poskytovat uživatelům maximální užitek. Většina modelů zastřešení má složité ovládání, produkty ALMIPA plus disponují velmi snadným ovládáním, aby s nimi dokázal pracovat kdokoliv. Pokud jste rodiči malých dětí, tak vám zastřešení bazénů dopřeje i větší klid, jelikož se nebudete muset bát, že by vaše, hrající si, děti spadly do bazénu. Zájemci o zastřešení mají možnost si vybírat různé modely, které se liší podle provedení.

almipa2 almipa1 almipa

Otevírání je k dispozici posuvné i pantové, hlavním materiálem je kvalitní polykarbonát a součástí otevíracího mechanismu je i kvalitní kolejiště, které zajistí přesné zapadnutí jednotlivých segmentů do sebe. Pokud ještě zastřešení nemáte, tak máte šanci zakoupit doplněk, který vám zpříjemní vaše koupání.