Nové bydlení v Praze

Obor realit je velmi široký a každému uživateli se nabízí velké množství možností pro bydlení. Náročnost v požadavcích je vždy na místě, lidem pomáhá snadněji vybírat bydlení a to jak podle lokality, tak i podle velikosti a zařízení domu či bytu.

Nové byty v Praze a okolí jsou často vyhledávány možnosti bydlení, které podléhají přísným kritériím a pokud i vy máte představy o svém bydlení, tak je svěřte společnosti Sekyra Group. Ta zajistí možnost bydlení v Praze a ve Špindlerově Mlýně. V této lokalitě jsou k dispozici byty, domy a také pozemky, na kterých lze dům začít stavět.
Pokud se na společnost obrátíte ve věci koupě či nájmu bytu, může vám nabídnout i možnost spolupráce při výběru vhodné hypotéky, stejně tak právní rady spojené se získáním nové nemovitosti. Hypoteční specialista s vámi vybere pro vás nejvhodnější hypoteční produkt a ušetří vám čas potřebný k vyřizování komunikace s bankou i všemi institucemi.

Pokud sháníte vhodné bydlení v Praze, najdete v portfoliu novostavby 3+kk v Praze , které jsou ideálním rodinným bydlením. Tyto byty jsou za příznivé ceny, neboť v současnosti se jejich ceny vracejí na svou standardní úroveň. Další možností jsou stavební parcely Praha 9, což jsou pozemky pro rodinné domy v klidném prostředí Dolních Počernic. Bydlení v nízkoenergetických či pasivních domech s výhledem na park, přilehlé golfové hřiště a blízkostí do přírody je snem snad každého. Byty v Praze lze získat i v rezidenci Korunní, což je komplex novostaveb na Vinohradech, poskytující jak výhody velkoměsta, tak i potřebné soukromí. Budoucí obyvatelé naleznou uvnitř objektu dvůr s vodní plochou, zelení a posezením. Možnosti jsou široké a pokud sníte o svém pohádkovém bydlení, tak ho můžete uskutečnit.