Poštovní schránka

Výběr schránky

Jste zrovna typ člověka, který si něco objednává nebo je mu neustále něco doručováno? Nejsou tím na mysli jen malé složenky, ale i třeba větší formáty, které nelze přehnout a dát do schránky. Pro vás se jeví jako praktičtější řešení, schránky většího rozměru. Kdo ví, že mu postačí menší schránka, nemusí velikost až tak řešit. Zřejmě vám nebude ani jednomu z vás lhostejné, z jakého materiálu bude vaše poštovní schránka.

Schránka pro interiéry nebo exteriéry?

Ano, i tuto otázku je před koupí schránky nutno zodpovědět. Pro venkovní použití je rozhodně lepší nerez schránka, která vám nepodlehne korozi. Ovšem záleží na typu domu, určitě je možností i plastová nebo pozinkovaná schránka. Dejte pozor i na provedení schránky, jestli jsou spoje pevné. Když si takovou schránku uděláte svépomocí tak víte, že jí máte kvalitní. U některých prodejců se tak musíte kolikrát přesvědčit až v praxi. Nicméně to nemění nic na faktu, že s větší částkou by měla být schránka opravdu bytelnější a s delší životností.

Dále vás jistě zajímá její vzhled

Nerez kov se hodí k domům v minimalismu, ale i venkovskému stylu. Jsou skvělou volbou zvláště v případě, že jsou zdobené a opravdu bytelné. Plastová schránka je spíše typem, když není jiné možnosti. V mnoha případech se totiž vlivem nepřízně počasí může znehodnotit. Pozink je na druhém místě až po nerez kovu, ale určitě vás nezklame.