Vany RAVAK s doživotní zárukou – jak je to možné?

Extrémně odolné materiály  – RAVAK pro výrobu van – Zdroj vody – v lese studánka, v bytě vodovodní baterie, používá vysoce odolné materiály – Akrylát a litý mramor. Oba tyto materiály zaručují, že ani po mnoha letech používání se vana nezkřiví a nepopraská.

Akrylát je charakteristický svým extrémně hladkým a lesklým povrchem, který je antibakteriální, takže se velice dobře udržuje v čistotě.  Tato vlastnost snižuje riziko opotřebení  vany při čištění na minimum.

Litý mramor je litá směs rozemletého dolomitu a pryskyřice, která vyniká praktickými i estetickými vlastnostmi.  Finální povrchovou úpravu litého mramoru tvoří probarvená pryskyřice, tzv. GelCoat, která jej chrání proti oděru a poškrábání či působení běžně používaných kosmetických a čisticích přípravků. Odolnost povrchu litého mramoru je maximální. Z tohoto materiálu se vyrábí také umyvadla a vaničky pro sprchové kouty.

Asymetrické vany RAVAK   Rohové vany RAVAK   Obdélníkové vany RAVAK   Volně stojící vany

Promyšlený design a konstrukce – Akrylát i litý mramor jsou moderní nadčasové materiály, které umožňují při výrobě velkou variabilitu tvarů. Všechny vany RAVAK jsou vyrobeny z kvalitního litého akrylátu nebo z litého mramoru. RAVAK používá pro vyztužování patentovanou technologií PU+ pomocí nanášení polyuretanové pěny ve třech vrstvách. Vany pak získávají jedinečnou tuhost a vynikající tepelně izolační vlastnosti.

Odborná montáž – Jako každý výrobek, mají i vany RAVAK své doporučené způsoby instalace, které jsou odzkoušeny výrobcem pro jejich optimální fungování. Pokud vaši vanu nainstalujete v souladu s těmito zásadami, získáte možnost Doživotní záruky. Můžete ji uplatnit na všechny modely van RAVAK, nainstalované na originální podpoře RAVAK, které jsou udržované a čištěné způsoby doporučenými výrobcem, uvedenými v montážním návodu, který je dodáván spolu s výrobkem.

Doživotní záruku na vanu poskytne firma RAVAK, a.s. tomu kupujícímu, který vanu zakoupí a řádně zaplatí u jakéhokoli prodejce či přímo přes e-shop RAVAK do konce roku 2015. V rámci této doživotní záruky bude kupujícímu vana opravena, nebo v případě výskytu neopravitelné vady vyměněna, a to po celou dobu života kupujícího, bez ohledu na počet uplatnění nároku na odstranění vady zakoupené vany během trvání Doživotní záruky. Podmínkou je registrace na ww.ravak.cz.

Doživotní záruka výměny či opravy, materiálové přednosti a autorský design zkušeného českého designera Kryštofa Nosála činí z van RAVAK sázku na jistotu celoživotní spokojenosti.