Vyberte si správný sprchový kout

Sprcha je efektivnější, rychlejší a často se říká, že je sprcha zdravější. Sprchový kout může být vybaven masážními tryskami, různými programy, takže vás sprchování příjemně uvolní. Jak si vybrat ten správný sprchový kout? My doporučujeme sprchový kout Scarlet 90 Arttec, sprchový kout Bali low Artecc masážní box, sprchový kout Sara Half 90 well.

Sprchový kout Scarlet 90 Arttec

Tento masážní box disponuje bohatě vybaveným vnitřním prostorem. Šest masážních trysek vám sprchování značně zpříjemní. Masážní trysky umí skvěle uvolnit ztuhlé svalstvo, ztuhlá záda a podobně. Sprchování už nikdy nebude obyčejné, multifunkční ruční sprcha a horní sprcha s tropickým deštěm zajistí neobyčejný zážitek ze sprchy. Skvělým pluse je reproduktor. Při sprchování si můžete naladit vaše oblíbené rádio a sprcha už nebude mít žádnou chybu! Doporučujeme Scarlet 90 Arttec.

Sprchový kout Bali low Arttec

Příjemný požitek ze sprchování! Nic jiného nelze říci, když se sprchujete v tomto masážním boxu. Šest masážních trysek, stropní sprcha, ruční multifunkční sprcha, sedátko, ventilátor, rádio a mnoho dalšího vám v tom pomůže! Sprchování bude už navždy požitkem a budete se na něj těšit. Není to jen obyčejné sprchování, masážní trysky uvolní ztuhlé svalstvo, záda a odplaví taky stres, napětí a špatné dny. Pořiďte si Bali low Arttec masážní box!

Sprchový kout Sara Half 90 well

Už jste se někdy procházeli v dešti? Pokud se vám to líbilo, pak oceníte stropní sprchu a tropický déšť! K tomu navíc sprchový kout disponuje čtyřmi masážními tryskami, které uvolní napětí ve svalech, ztuhlá záda už jsou minulostí! K tomu si můžete ve sprše prozpěvovat u rádia. Sprchový kout navíc poskytuje masáže nohou. Sprchování se tak stane každodenním rituálem! Pořiďte si masážní box Sara Half 90 Well.