Získejte originální plakát s údaji narození miminka z Kindy.cz

Plakát narození miminka – Kindy.cz

Přemýšlíte o tom, čím vyzdobit vaši ložnici, obývací pokoj nebo pokojíček pro děti? Těšíte z přírůstku do rodiny a chcete mu připravit stylové, útulné a vkusné prostředí pro hru i odpočinek? Vytvořte si vlastní plakát s údaji narození vašeho miminka. Narození dítěte totiž patří mezi nejdůležitější a nejsilnější okamžiky v našem životě. Moment, který navždy změní váš život.

Plakát narození miminka – Kindy.cz

V několika jednoduchých krocích si můžete navrhnout vlastní plakát s údaji narození. Na výběr máte desítky originálních ilustrací, barevných pozadí, typů písem a v neposlední řadě také rozměrů plakátu. Nástroj pro vytvoření plakátu je velmi snadný a intuitivní, nevyžaduje žádné zkušenosti s prací s webovými aplikaci, neboť vás každým krokem sám provede. Tvorba plakátu tak nezabere více než 1 minutu.

Jak si navrhnout vlastní plakát miminka?

  1. Přejděte na webové stránky Kindy.cz.
  2. Zadejte údaje narození vašeho dítěte.
  3. Vyberte si z nabízených šablon.
  4. Upravte si návrh podle sebe.
  5. Zvolte vhodný rozměr plakátu.
  6. Je hotovo! Můžete objednat.

Vhodný dárek k narození miminka

Všechny maminky po příchodu domů z porodnice čeká euforie, příval něhy a spoustu nových vzrušujících zážitků. Plakát narození miminka je skvělým dárkem k narození dítěte, který potěší nejen nastávající rodiče, ale i prarodiče a ostatní členy rodiny.

Pokud si nejste jisti s výběrem vhodné ilustrace nebo s údaji na plakát, můžete využít možnost objednání dárkového poukazu.

Možnost zakoupení dárkového poukazu

V případě, že příchod miminka teprve čekáte nebo chcete udělat radost svým nejbližším, můžete si objednat dárkový poukaz. Darujete tím jedinečný dárek plný emocí a vzpomínek na nejvýznamnější den v životě. Dárkové poukazy jsou dostupné v různých hodnotách podle velikosti plakátu, takže si vybere opravdu každý. Dárkový poukaz obdržíte okamžitě na svůj e-mail v elektronické podobě.

Slevový kód pro čtenáře magazínu

Pro všechny čtenáře tohoto magazínu jsme připravili slevový kód KND15, díky kterému získáte plakát narození miminka se slevou 15 % a dopravou zdarma. Slevový kód lze uplatnit v košíku bez dalších podmínek. Vyzkoušejte si návrh vlastního plakátu právě teď.

Plakát narození miminka – Kindy.cz