Zakázková výroba matrací a nábytku na míru

Základem zdravého spánku je nejen správná postel, ale především zdravá matrace. Pokud budete uvažovat o koupi nových matrací, využijte možnosti objednat si matrace podle svých potřeb. Můžete si nechat vyrobit i atypický rozměr, vybrat si materiál a zvolit takové vlastnosti matrace, které vám budou nejlépe vyhovovat. To však není všechno, co výrobce matrací Postele pro zdravý spánek zákazníkům nabízí. Jelikož máme každý z nás jiné požadavky, můžete si vybranou matraci v prodejně před zakoupením zcela zdarma vyzkoušet, zda vám bude vyhovovat. Někdo má rád matraci měkkou, jiný dává přednost matraci hodně tuhé. Proto je dobré si matraci nejprve půjčit a přesvědčit se, co je pravda.

Vestavěné skříně

Moderní bydlení je založeno na vzdušnosti a volnosti prostoru. K tomu mohou výrazně přispět i vestavěné skříně, které nahradí klasické skříně zabírající zbytečně mnoho místa. Optimálním řešením je vyrobení vestavěných skříní na míru, a to nejen podle daného místa, ale i vnitřního uspořádání polic a přihrádek. Vestavěné skříně mají oproti tradičním skříní řadu předností. Veškeré uložené věci jsou ukryty díky posuvným dveřím a jejich úložné prostory jsou daleko větší díky instalaci vestavěných skříní až ke stropu. V horních policích pak můžete mít uloženy třeba kufry a jiné věci, které jsou potřebné jen jednou za čas.

Nábytek na míru

Pokud vás neuspokojuje nabídka obchodů s nábytkem, nebo chceme mít ve svém bytě originální nábytek vyrobený doslova na míru, pak se obraťte na výrobce Postele pro zdravý spánek. Můžete zde předložit vlastní návrh a poté řešit s pracovníky už pouze materiál a povrchovou úpravu. Vybrat si můžete mezi dřevem, dýhou, laťovkou nebo laminem. Nemáte-li svůj vlastní návrh, pak vám vaše představy převedou do konkrétního návrhu zkušení odborníci a vy se můžete už jen těšit, až vám vysněný nábytek na míru bude sloužit k vaší plné spokojenosti.