Zajistěte si zemní a výkopové práce se zárukou kvality a nízké ceny

Výkopové práce jsou náročné, vyžadují přesnost, vhodnou techniku a také potřebné zkušenosti. Abyste si je mohli zajistit, je důležité vyhledat firmu, která se na tento druh práce specializuje, má správné vybavení všechny další potřebné atributy, které jsou předpokladem ke kvalitně odvedené práci. Ať už potřebujete drobné výkopové práce nebo rozsáhlé zemní práce, skvělou volbou je firma BJK – rekonstrukce, která vám za výhodnou cenu poskytne profesionálně odvedenou práci a navíc férové a příjemné jednání.

Jaké možnosti se vám nabízí?

Firma realizuje jak ruční výkopové práce, tak i za pomoci stavební techniky. Disponuje pásovým minibagrem i UNC bagrem a je schopna zajistit veškeré práce v dohodnutém termínu. Je na vás, jestli zvolíte výkopové práce ruční cestou nebo za použití techniky. Firma se postará také o terénní úpravy, výkopy základů i bazénů. Zajistí rovněž výkopy sítí, ať už jde o kanalizaci, přívod vody, elektriky aj. Vytěženou zeminu může odvézt, ale i rozhrnout podle potřeby.

Firmu můžete kontaktovat na jejím webu bjk-rekonstrukce.cz nebo na telefonu 720 223 603.

Na jejím webu nechybí ceník, kde se dozvíte cenu za jednotlivé služby. Předem se s ní můžete domluvit na průběhu i rozpočtu plánovaných prací. Dbá na osobní a profesionální přístup. Pro firmu je na prvním místě spokojený klient a ať už je rozsah prací jakýkoliv, zajisté budete s výsledkem spokojení.

Kromě zemních a výkopových prací je firma schopna zajistit také další služby. Jelikož disponuje vozovým parkem obsahujícím dodávky i kontejnerovou Avii, poskytne také levnou autodopravu a přepravu široké škály materiálů, od sutě až po zeminu, dřevo, ale třeba také nábytek. Poskytuje také kompletní stavební práce, pokud tedy hledáte vhodného partnera pro stavbu domu nebo rekonstrukce, můžete se na firmu obrátit. Její možnosti jsou široké, od položení obkladů až po vyzdívání, zateplování nebo bourání. Pro více informací navštivte web firmy, kde se dozvíte vše potřebné.