Zajistěte si ložiska od kvalitního dodavatele

Potřebujete pořídit jednotlivě nebo sériově kvalitní ložiska? V takovém případě je vhodné si obstarat dodavatele, který se v oboru vyzná a má dostatečné zkušenosti. Mezi nejlepší možnosti patří společnost ASW Valivá ložiska spol. s r.o., která má více než 30 let zkušeností. Zajistí vám autorizovanou distribuci, ložiska světových výrobců a také expresní dodací lhůty.

Velkoobchodní prodej ložisek předních značek

Jsou vaším cílem průmyslová ložiska? Specializací společnosti je velkoobchodní prodej ložisek, velkorozměrových otočí, lineárního vedení a dalších komponentů pro průmyslové stroje a strojírenské využití. Díky tomuto dodavateli můžete získat ložiska od značek jako Regal Beloit, HFB Wälzlager-Gehäusetechnik GmbH, Rollway Bearing, Rollix, McGill, Sealmaster a IKO. U všech ložisek můžete očekávat vysokou jakost, maximální spolehlivost a dlouhou životnost. Nezáleží na tom, v jakém oboru podnikáte. Společnost dodává ložiska firmám ze všech oborů, od průmyslových až po energetické nebo strojírenské. Služby jsou poskytovány na území celé České republiky a můžete jich využít i vy.

Mnoho firem poptává lineární vedení, pokud ho potřebujete i vy, můžete si ho zajistit, stejně tak jako kuličková pouzdra od japonského výrobce IKO. Mají vysokou odolnost, kvalitu a dlouhou životnost a to zejména díky samomazné technologii C-Lube. Vyberte si ze širokého sortimentu inovativních produktů s bezúdržbovou technologií.

Možná sháníte valivá ložiska. Můžete si je vybrat třeba od známé značky Rollway Bearing, od které se vám nabízí přes 10 tisíc druhů valivých ložisek. Nabízí se vám kuličková, válečková, soudečková, kuželíková i jehlová ložiska. Inspirujte se nabídkou, kterou najdete na webu asw-loziska.cz. V přehledně rozdělených kategoriích zajisté rychle najdete to, co potřebujete.