Kontejnery budoucnosti – zázemí pro kanceláře i ubytovny

Pod slovem kontejner si stále spousta lidí představí věc, do které hází pravidelně odpadky nebo u nich recykluje odpadky na plasty, papír nebo sklo. Kontejner však může být také obytný, skladový nebo technologický. Dokonce v něm můžete bydlet a neznamená to, že máte nějakou finanční nouzi a podobně. Jde o velmi moderní druh bydlení, které je cenově dostupné a mohou je využívat všichni, kteří sní o vlastním domově. Nebo máte menší pozemek a potřebujete místo, kde budete jezdit odpočívat? Kontejnery mohou být ideální možnost, jak si zajistit rekreační objekty, ve kterých zažijete spoustu hezkých chvil.

Obytný kontejner

Firma Imecon Containers nabízí například obytné kontejnery, které disponují různými velikostmi a vybavením. Jak vlastně takový kontejner vypadá? Disponuje izolací, vnějšími dveřmi, vnitřními dveřmi, okny, zářivkami, zásuvkami, vypínači. Některé například také toaletou, koupelnou, bojlery, termostatem a podobně. V těch obytných například můžete trávit léto, případně si z nich připravit místo pro rekreaci, kam budete jezdit na dovolené, víkendy a užijete si ticha a klidu. Ke klasickým kouskům můžete připojit také sanitární kontejnery, které toaletou, sprchovou kabinkou, dveřmi, zásuvkami, bojlerem, zkrátka vám jde o vybavenou koupelnu, ke které stačí připojit obytnou část a můžete bez problémů bydlet nebo zajistit rekreační sídlo.

Zkušenosti, které se hodí

Firma Imecon Containers se pyšní dlouholetými zkušenostmi, využívají kvalitní a certifikované materiály. Poradí a pomůže vám tým proškolených a zkušených pracovníků, kteří se podílejí na výrobě i montáži. Výroba kontejnerů nabízí hned několik možností, jak si zajistit kvalitní kousky. Zajistí vám také nakládku a vykládku kontejnerů na místo, které si zvolíte jeřábem. K dispozici jsou prototypy, které najdete na stránkách, ale firma je ochotná plně se přizpůsobit vašim individuálním potřebám.