Dovolená v srdci Krkonoš? Najděte to správné ubytování!

Hledáte místo, kde si odpočinete, najdete tolik potřebný klid, odpočinek nebo místo, kde můžete dělat spoustu různých aktivit? Ať už je léto nebo zima, místo, kde je vše pod jednou střechou je ideální pro prodloužený víkend, dámskou jízdu, pohodu s přáteli, wellness s kolegy z práce nebo dovolenou s rodinou. Vyberte moderní a příjemné apartmány, které nabízí plný komfort a k tomu také soukromí. Vše pro vaši maximální spokojenost a pohodlí. Kam tedy na dovolenou v srdci Krkonoš? Zvolte apartmán Krkonoše, místo, kde se snoubí pohodlí s aktivním odpočinkem.

Užijte si hýčkání

Máte spoustu práce a bez dobrého time managementu to bohužel nejde? Šetříte každou minutu svého času, v práci jdete ze schůzky na schůzku, odpoledne pro děti, učit se s nimi, nákupy, péče o domácnost a večer padnete unavení? Důležité je práci a stres vyvážit odpočinkem a relaxem. Nechejte se hýčkat wellness pobyty, které vám navrátí energii na další hektické dny. K dispozici jsou dvě sauny, masážní vana, ochlazovací bazének, kneippův chodník, relaxační zóna i menší tělocvična. To vše si můžete užít během svého pobytu v zimním období, kdy je wellness k dispozici. Užijte si malý kousek ráje a odpočinku, kde naberete potřebnou sílu na další pracovní výkony.

Krkonoše nebo Jizerské hory?

Výběr nemusí padnout pouze na Krkonoše, krásně je například také v Jizerských horách, kde si můžete rovněž v zimě zalyžovat, užít si procházku na jaře i v létě. Apartmány Jizerské hory nabízejí stejný komfort, pohodlí a klid, jako apartmány v Krkonoších. Vyberte si, kde strávíte dovolenou nebo jen prodloužený víkend či kde si skvěle zalyžujete. Čekají na vás plně vybavené apartmány, kde nebude nic chybět. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení s kuchyňkou. Apartmán Stará škola nabízí přesně to, co od dovolené očekáváte.