Zahradní skřítek ochrání váš dům. Vyberte si toho svého!

Věděli jste, že skřítci do zahrady nejsou jen obyčejné dekorační figurky? Tato malá bytost ze západoslovanského folklóru nese symboliku ducha, který má za úkol chránit váš dům. Dnešní podoby skřítků jsou navíc natolik roztomilé, že to je jeden z dalších důvodů, proč si takového ochránce pořídit. Pojďme se společně na vybrané dekorace skřítků podívat.

Ležící skřítek

Dekorační figurky na zahradu musí být v prvé řadě okouzlující. Tito ležící skřítci s buclatými tvářičkami jistě jsou. V páru tvoří úchvatnou dvojku. Jen si představte okrasnou skalku, kde se tento páreček bude vyhřívat na sluníčku. Budou se tam přímo dokonale vyjímat a kolemjdoucí na nich oči nechají. A nejen oni. Pro radost jsou především pro vás.

Stojící skřítek

V internetovém velkoobchodu Harasim mají skladem i stojící skřítky. Zdobit mohou parapet, terasu, či jiné zákoutí. U této varianty však doporučujeme myslet na případný vítr. Najděte tedy vhodné místo nebo je alespoň pečlivě připevněte k zemi, abyste je nemuseli často upravovat. Kromě toho, že by to pro vás byla zbytečná práce navíc, nešťastný pád by je mohl také poškodit. Takovému neštěstí se můžete snadno vyhnout. Stačí zvážit, kde je bezpečně dáte na stráž vašeho bydlení.

Sedící skřítek

Nyní už se nabízí poslední možnost, a tou je sedící skřítek. Létajícího jsme totiž ještě neviděli. Vyzařují pohodou, ke které při letní relaxaci na zahradě přímo vybízí.

Vyberte si na e-shopu dekorace skřítka ve velikosti, který vám pasuje a objednejte za skvělou cenu.