Betonové květináče připomínající kmen stromu

Jaro přímo vybízí k výsadbě pokojových i venkovních rostlin. Čtete tyto řádky, a tak se pravděpodobně aktuálně rozhlížíte po novém obalu na květiny. Skvělé, že jste natrefili na náš článek, ve kterém vám přinášíme inspiraci na jedinečné betonové květináče. Ty vám nemohou uniknout!

Květináče z betonu z kolekce Pinus Cortex

Kdo by to byl řekl, že surový materiál jako beton na sebe může vzít přírodní kabátek v podobě kůry stromu. V e-shopu Harasim zkrátka ví, jak zaujmout své zákazníky. Květináče z kolekce Pinus Cortex jsou na první pohled skutečně k nerozeznání od kmene stromu. Za nás je to rozhodně láska na první pohled. Kdo miluje přírodu, musí si je domů pořídit. Vybrat si můžete menší varianty a vysadit je sukulenty, anebo vzít betonové truhlíky a naaranžovat do nich kapradí. Jakákoliv zelená rostlina v kombinaci s tímto designem vynikne. Za to dáme ruku do ohně!

Na zahradu i do bytu

Pokud hledáte venkovní květináče, květináče z cementu jsou jednou z těch odolnějších variant. Doporučujeme je však zbytečně nevystavovat nepříznivému počasí, aby vám dělaly radost po dlouhá léta. Jsou vhodné například na parapety nebo pod pergolu. V interiéru se ale nemusíte omezovat. Vkusně ozdobí stůl i poličku. Tady se meze v aranžování nekladou.