Zahradní párty stany – praktický zahradní doplněk

Elegantní zahradní párty stany zastřeší veškeré venkovní události jako je svatba, grilovačka, oslava narozenin, veletrhy, filmové natáčení, venkovskou tancovačku, firemní, sportovní a další kulturní akce. Díky tomuto skvělému výrobku se nemusíte obávat náhlých změn počasí v průběhu akce.

Tyto stany jsou vyrobeny ze speciálních polyesterových materiálů, které jsou dále zpracovány tak, aby byly vodotěsné a odolné UV záření. Zahradní párty stany nabídnou skvěle útočiště, pro vaše hosty a tak je ochráníte i před únavnými slunečními paprsky v pravé poledne. Rovněž je možné sundat bočnice stanu. Sestavení party stanu lze zvládnout poměrně snadno. Velikost stanu bude záviset na počtu osob, které si přejete pozvat na akci. Ujistěte se, že jste vybrali vhodný typ párty stanu pro konkrétní použití.

Nůžkové stany – jednoduché použití

Kvalitní nůžkové stany jsou oblíbené jak pro pěkný design, tak i jednoduchou montáž a demontáž. Nůžková konstrukce umožňuje stan otevřít jediným pohybem. Tato výhoda se ovšem odráží v ceně nůžkového stanu, a proto jsou tyto výrobky o něco málo dražší než párty stany. Než si stan zakoupíte, tak vám doporučujeme si zodpovědět tyto otázky. Kolik lidí se bude pravidelně vašich akcí zúčastňovat? Budete podávat jídlo formou bufetu, kde budou umístěny stoly a židle? Kolik místa máte ve svém venkovním prostoru? Potřebujete volný stůl pro podávané jídlo a pití, počítáte s tanečním parketem a hudbou?

Párty stany ve velkém výběru na t-zbozi.cz

Špičkové párty stany nabízejí v internetovém obchodě t-zbozi.cz, který je právem ověnčen zlatým certifikátem Heureka, ověřeno zákazníky. Veškeré zboží je zde vyrobeno podle platných evropských norem a standardů. Oceníte velký výběr stanů v různých tvarech, velikostech (3 x 3 m, 3 x 4 m, 3x 6 m, 3 x 9 m, 3,5 x 3,5 m, 4 x 4 m, 4 x 6 m, 4 x 8 m, 5 x 10 m, 6 x 10 m a 6 x 12 m) a barvách (bílá, červená, modrá, zelená atd.).