Zahradní párty stany – bleskově rozbiješ a hned si ho užiješ

Přestože doba delších a teplých dnů pomalu končí, stále toužíme odpočívat a relaxovat se svými přáteli na zahradě, a to kdykoliv, kdy je to možné. A jak se uchránit před výkyvy počasí? Jednoduše! Pořiďte si, pokud ještě nemáte zahradní párty stany, ty se vám osvědčí při každé příležitosti.

V první řadě oceníte jeho jednoduché sestavení, demontáž stanu vám také nedá moc práce. Bez použití nářadí vše zvládne i méně zručný člověk. Zahradní párty stany se vyrábějí z kvalitního a nepromokavého PVC, odnímatelné bočnice umožní regulovat teplotu ve stanu. Pálí slunce, tak sundáme bočnice a využijeme střechu jako stínítko. Koušou vás komáři? Tak si pořiďte moskytiéru.

Nůžkové párty stany v mnoha barvách a velikostech

Jak poznáte nůžkové stany? Podle jednoduché nůžkové konstrukce, jež  se pouze roztáhne, takže se tyče nemusí propojovat. Máte-li o nůžkové stany zájem, tak zajisté uvítáte skutečnost, že se dají sehnat v deseti velikostech a v provedení: Bez bočních stěn-se střechou z PVC plachty. Se dvěma bočnicemi – střešní hliníková konstrukce i  nohy, bočnice se vyrábějí z nylonu nebo polyamidu, nechybí průsvitné okna. Se 4 bočnicemi- stan je uzavřen ze všech stran, ideální v chladnějších dnech, je možné si přiobjednat podlahu, topení a světlo. Nůžkové stany jsou jednobarevné. Paleta barev je velká od bílé k světlým, teplým i studeným odstínům až ke kombinaci červená-bílá.

Párty stany – vícero využití

Ano párty stany mají vícero využití. Skvěle zastřeší každou zahradní slavnost, firemní, sportovní, kulturní a jinou společenskou událost. Podnikatelům doporučujeme si párty stany nechat potisknout fotem nebo výrazným logem, aby se odlišili od své konkurence a více zaujali svými nabízenými produkty nebo službou. Párty stany spolehlivě zastřeší i hudební produkci stejně jako veletrh, výstavu a trhy či obyčejnou venkovskou tancovačku. Doma je lze využít jako dočasné skladiště nebo mobilní garáž. Velký výběr stanů naleznete ve špičkovém eshopu t-zbozi.cz.