Zahradní domek na nářadí

Proto se vám vyplatí pořídit si zahradní domek, do kterého vše potřebné pohodlně uskladníte a uzamknete. Vybírat si můžete z nejrůznějších typů zahradních domků. Pokud se nerozhodnete pro stavbu domku svépomocí, je na výběr tolik domků, že lze uspokojit i náročného zákazníka. Zakoupení hotového domku je určitě výhodnější, neboť před stavbou domku budete mít starosti se sháněním materiálu a samotná stavba vás bude stát určitě mnohem více času, než umístění hotového zahradního domku.

 

Na trhu jsou nabízeny například nářaďové chatky, což jsou jednoduché dřevostavby s užitnou plochou od 1 do 9 metrů čtverečných. Jednoduchosti těchto staveb odpovídá i velice příznivá cena. Použitý materiál je kvalitní smrkové dřevo a můžete si objednat dovoz chatky v paletovém balíku a smontovat si ji sami.

Dalším typem jsou palubkové domky, které jsou rovněž velmi levné a také si je může smontovat i průměrně zdatný kutil.

Jinou formou jsou nářaďové domky panelové, které jsou dodávány v předmontovaném stavu v panelech, které se k sobě jen sešroubují dodaným spojovacím materiálem.

Tip pro vás: Zahradní nářadí nakoupíte na https://www.ynaradi.cz/zahradni-naradi

Oblíbené jsou domky na nářadí srubové konstrukce, které jsou zároveň hezkým doplňkem zahrady. Jejich střecha je buď sedlová nebo pultová. Pokud byste měli o tento typ zájem, je možné si objednat rozměr domku podle svých představ a potřeb.

Velice praktickým řešením jsou plechové zahradní domky. Jsou nabízeny v široké škále rozměrů i barevného provedení, takže vám takový domek může sloužit nejen jako úschovna nářadí, ale i jako vkusný doplněk zahrady z kvalitního materiálu, který zaručuje dlouhou životnost.