Z jakého materiálu vybrat květináč?

Na trhu existuje celá řada květináčů a truhlíků. Liší se svým designem, tvarem a v neposlední řadě také materiálem. Určitě vás nepřekvapí, že při pěstování rostlin hraje právě správně zvolený květináč důležitou roli. Je totiž rozdíl, zda bude “kabátkem” pokojové rostliny, nebo se stane okrasou venku na zahradě. Dnes se zaměříme na speciální typy, které vás ohromí designem a překvapí vás svým zpracováním.

Objevte moderní ECO květináče

Smýšlíte ekologicky? V tom případě si zamilujete novou řadu ECO květináčů, které jsou vyrobeny z recyklovaného plastu. Kromě toho obsahují až 40 % dřeva, které by bez těchto květináčů bylo jinak vyhozené do popelnice. Jedná se o dřevěné hobliny vznikající při zpracování jakýchkoliv dřevěných výrobků. Obvykle jsou považovány za odpad bez dalšího využití. Ale když jsou lidé vynalézaví, mohou zdánlivě zbytečným věcem vdechnout nový život. Přesně takto vznikly ekologické květináče, které přispívají k ochraně životního prostředí. Každý čin se počítá. A rozhodně tato šetrná výroba nebyla na úkor kvality a designu. Posuďte sami!

Hledáte venkovní květináč? Vysoký květináč Finezia a nízký hranatý květináč Juka jsou trefa do černého. Jestliže však máte prostorné bydlení, jsou správnou volbou i do interiéru. Ozdobí každý kout. Vybrat si můžete z neutrálních barev, které vám budou ladit s každým kusem nábytku. Jsou v různých velikostech a variantách bílé, šedé a hnědé.

Hledáte designový skvost? Představujeme vám velké plastové květináče Roma, které splňují vysoké nároky na nejmodernější trendy. Mísa je z plastu a nožičky z ECO materiálu napodobující dřevo. Opět je zde na výběr několik rozměrů a barev, aby vám květináč maximálně vyhovoval. Nejedná se však o zahradní květináč.

Všechny tyto plastové květináče jsou vybaveny praktickou vnitřní vložkou, která usnadňuje sázení a samotnou péči o rostliny. Případné přesazování je tedy velmi jednoduché a plastová vložka vám ulehčí celkovou práci.

Pokud i vy chcete přispět se svou troškou do mlýna a podpořit tak ekologické výrobky, objednejte si jeden z těchto krásných květináčů. Netrefili jsme se vám do vkusu? Nevadí! Ve velkoobchodě Harasim najdete i další druhy. Například keramické, závěsné, či ratanové květináče. Každý si vybere.