Vzpomínky nevyblednou: fotoobrazy to zařídí

Každý z nás denně prožívá svůj příběh. To nejlepší z něj se snažíme zachytit do fotek, které pak necháváme ležet ladem v paměti mobilu, ve foťáku nebo disku počítače. Jen někteří z nás možná vytisknou pár snímků do alba, na kterém se ale s postupem času začne usazovat prach.

Doba je hektická a na všechno málo času. Není to škoda? Asi budete souhlasit, že stojí za to se s nejkrásnějšími okamžiky našich životů potkávat denně a mít je stále na očích. Vybranými momentkami si bez obav z vysokého účtu zútulnit domovy i kanceláře díky fotorealistickým obrazům.

Obrazy s vlastním motivem zahřejí vaše srdce

Pokud odpovíte ano, máme pro vás skvělou zprávu. Řešení se jmenuje YourFrame. Fotoobrazy YourFrame si pořídíte třeba hned, z křesla při popíjení kávy. Stačí pár kliknutí na počítači nebo mobilním telefonu: vyberete milovanou fotku, ideální formát a jednu ze pěti možností úchytů. A do 10 dnů máte doma obraz na kvalitní PVC desce se špičkovým fotorealistickým tiskem. Na vás už je jen umístit ho tam, kde ho chcete mít. Zároveň nemusíte řešit pasparty a rámy obrazů, které ve výsledku stejně málokdy ladí s interiérem.

Tak si můžete denně připomínat vaše příběhy. Okamžiky, které vás ovlivnily, výjimečné momenty. Svatbu, maturitu, dobu, kdy vaše děti byly ještě miminky, nebo třeba zvířecí přátele.

Na zdi to nemusí končit jednou fotkou. YourFrame obrazy jsou tištěné na lehké, vysoce kvalitní a odolné PVC desce. Ve spojení se speciální nano oboustrannou páskou umožňují vytvořit a na zdi snadno přeskupovat koláž blízkých přátel nebo vytvořit stále oblíbenější rodinný strom. Záleží jen na vás, jak obrazy YourFrame využijete, možnosti jsou téměř neomezené.

V jakémkoli tvaru

Pro to, abyste si domov ozdobili obrazy s vlastním motivem, stačí málo. Navštivte web Yourframe.cz. Tam najdete všechny důležité informace a výběr z mnoha formátů obrazů od nejmenšího A5 až po velkolepý individuální formát 3×2 metry. Nechcete na zeď umisťovat klasický obdélník či čtverec? Nevadí. Bez obav popusťte uzdu fantazii, váš obraz dokážou odborníci z YourFrame tvarově upravit přesně podle vašich představ. Přejete si obraz upravit profesionálním grafikem či připravit kompletní grafiku z vlastních podkladů nebo fotobank? V YourFrame je to samozřejmost. Nechcete PVC obraz, ale líbila by se vám luxusní designová tapeta s vlastním motivem po celé pokojové stěně? I to umí YourFrame. Stejně tak tisk libovolných samolepek, magnetek, plakátů a dalších upomínkových předmětů z vašich fotek. To vše za rozumné ceny a s maximální péčí.

Přesvědčte se sami. YourFrame přetváří vaše příběhy do obrazů, aby vzácné vzpomínky nikdy nevybledly.