Elegantní japonské stěny mohou zdobit i váš interiér

Co se vám vybaví, kdy se řekne Japonsko? Sushi, nejrychlejší vlaky nebo snad unikátní architektura? Japonsko inspirovalo celý svět v mnoha směrech a právě architektura je jedním z nich. Existuje mnoho krásných japonských prvků, které jsou v oblasti bydlení vítané, například bonsaje či japonské zahrady. Jedním z nejluxusnějších prvků jsou i japonské stěny. V tradičních japonských domech oddělují jednotlivé místnosti posuvné stěny, které jsou i řešením pro stínění.

Krása i praktičnost japonských stěn

Vypadají úchvatně a mnoho lidí by si přálo je mít v interiéru také. Pokud vás tento prvek zaujal, můžete si ho snadno pořídit. Japonské steny jsou vám snadno k dispozici díky internetovému obchodu Labona.cz. Pokud vám přijdou na oknech rolety nebo žaluzie příliš obyčejné, japonské stěny změní interiér k nepoznání, jsou dokonalým stíněním pro velká okna, která dnes najdeme ve většině novějších interiérů. Japonské stěny jsou tvořeny jednotlivými látkovými panely, které se posouvají po kolejnicích. Už žádné složité ovládání stínění, s japonskými stěnami se snadno manipuluje a stanou se jak dokonalým stíněním, tak i překrásnou dekorací, která každého ohromí.

Ozdoba pro domov i kancelář

Nemusí sloužit jen jako stínění, ale také k oddělení částí pokojů v interiéru, například obývací a spací části pokoje. Japonské stěny se vám nabízí v různých barvách a s různými motivy, takže si můžete zvolit takové řešení, které bude dokonale ladit do vašeho interiéru. Firma vám zajistí výrobu těchto stěn na míru. Vyměření japonských stěn je stejně jednoduché jako jejich instalace, návod najdete přímo na webu. Ačkoliv je toto stínění velmi luxusní, budete příjemně překvapeni jeho cenou, jelikož není drahé, může si ho do interiéru pořídit kdokoliv a doplnit tak svůj domov nebo třeba kancelář o krásný prvek, který vás bude těšit každý den.