Výhody kuchyní na míru

Kuchyň je místem, ve kterém v bytě trávíme hodně času. Připravujeme zde nejrůznější pokrmy, zpravidla také jíme, rodina se zde schází a pokud to prostor dovoluje, hrají si zde i děti. Proto je přáním každého, mít kuchyň podle svých představ.

Rekonstrukce kuchyní lze provádět jak ve starém domě, panelákovém bytě i v novostavbě. Nejvýhodnějším řešením je pořízení kuchyně na klíč. Každý má však jiné požadavky a představy jak na uspořádání kuchyňské linky, tak na použitý materiál i kuchyňské spotřebiče.

IMG_5182_web

Návrh a realizace kuchyně

IMG_0965_webBrněnská společnost LE BON dokáže splnit jakékoliv přání a vytvořit z vaší kuchyně příjemnou oázu, ve které bude pro vás radost vařit. Pro zákazníka to znamená, že se nemusí omezovat na žádné předpřipravené komponenty, které by bylo nutné přizpůsobit danému prostoru. Naopak je zákazník tvůrcem, kterému pracovníci firmy pomáhají realizovat jeho představy. To znamená, že každá kuchyň z dílny společnosti LE BON je originálem, navrženým pro konkrétního klienta. Pracovníci firmy od počátku spolupracují se zákazníkem, reflektují jeho specifické požadavky a promítají je do výroby. Výhody kuchyní na míru spočívají v tom, že na počátku je návrh vytvořený ve vzájemné spolupráci a odpovídající představám klienta a danému rozpočtu.

Zkušenosti

Společnost LE BON navrhuje všechny kuchyně tak, jako by byly určeny pro její vlastní pracovníky. Kvalita je ověřována každým z nich, neboť všichni mají kuchyně navržené a vyrobené firmou. Vlastní zkušenosti jsou tak přímo promítány do všech zakázek. Zpětnou vazbu zajišťují také poznatky příbuzných a známých, ale také ohlasy z tuzemských i zahraničních veletrhů, kde se setkávají světoví výrobci kuchyní. Proto kuchyně od firmy LE BON odpovídají současným trendům v bydlení.

IMG_5184_web

Materiály

Z hlediska užitných vlastností a odolnosti vůči otěru a vodě jsou kromě lamina a lakovaných ploch ideální dýhy a lamináty. Pracovní desky dodává firma z vysoce odolného materiálu Corian, který je optimální z hlediska bezespárového spojení a vypadá jako by byl vyroben z jednoho kusu.