Uspořádejte garden party, na kterou účastníci hned tak nezapomenou

Dokážete si představit léto bez pořádné zahradní párty? Pokud jste doposud obráželi své známé a nasávali tu správnou atmosféru u nich, nadešel čas, abyste pohostinství oplatili a uspořádali jedinečnou akci na své vlastní zahradě. Prozradíme vám pár zaručených tipů, díky kterým zaručeně nešlápnete vedle a neutrhnete si ostudu. A v závěru se dozvíte, kdo nabízí výhodný pronájem párty stanu.

Zajistěte bohatou tabuli

Nedílnou součástí zahradní párty bývá grilování. Dopředu zajistěte kvalitní ingredience a dejte si záležet na tom, aby si pochutnali také hosté, kteří masu příliš neholdují. Není nic horšího, než pohled na hladového jedince – vegetariána – pozorujícího hodování masožroutů. Zároveň zajistěte dostatek pití (především v létě) a občerstvení, které budou hosté zobat před hlavním chodem. Chcete-li na ostatní udělat dojem, nabídněte jim míchané drinky. Ty lze připravit také v nealkoholické podobě, takže si přijdou na své i děti, řidiči a abstinenti.

dnesnibydleni.cz_azrent_cz_01Jak dosáhnete nevšední atmosféry?

Hosté budou na vaši zahradní párty vzpomínat ještě dlouho, pokud si dáte záležet na výzdobě. Umocněte dojmy ostatních tím, že nepodceníte detaily. Tematické dekorace, citlivé osvětlení a vhodně zvolená hudba – to jsou základní kameny každé povedené akce. Velkolepá oslava může končit famózním ohňostrojem nebo barmanskou show. V kreativitě se meze nekladou!

dnesnibydleni.cz_azrent_cz_02

Neriskujte, že se počasí zblázní

Počasí bývá vrtkavé a nechcete-li, aby přítomné osvěžil nečekaný liják, postavte na zahradě párty stan. Obraťte se na známou půjčovnu party vybavení AZrent a vyberte si mezi nůžkovou a trubkovou konstrukcí. Kvalifikovaní pracovníci půjčovna mají dlouholeté zkušenosti a rádi vám poradí. Firma zároveň nabízí zapůjčení veškerého příslušenství (např. zahradní nábytek, pivní sety, grily…) a poradí si i s organizací velkých akcí jako base camp.