Užijte si levné a komfortní ubytování v Praze

Plánujete cestu do Prahy? Ať už se jedná o krátkodobý nebo dlouhodobý pobyt, vždy je potřeba si zajistit kvalitní a příjemný nocleh. Praha je velké město, které nabízí velké množství možností ubytování, ne každý má ovšem tolik prostředků, by si mohl zajistit luxusní hotel v centru města.

Rozdíly cen za ubytování v Praze jsou veliké, ale to neznamená, že byste nemohli najít kvalitní a příjemné ubytování za rozumnou cenu. Vysoké ceny za ubytování v Praze byly jedním z důvodů, proč se ubytovna Nexus rozhodla, že každému umožní levné a komfortní ubytování.

Na kolik vás vyjde jedna noc v Praze?

DSC00854Ceny ubytování začínají již na 99 Kč/noc, což je velmi slušná nabídka, díky které má o ní zájem nejen mnoho studentů a turistů, ale každý, kdo chce náklady za ubytování snížit na minimum.

Nabízí se vám pokoje s různým množstvím lůžek podle toho, jestli vyrážíte do Prahy sami nebo s přáteli, spolupracovníky či rodinou. Zvolit si můžete jednolůžkové pokoje nebo vícelůžkové pokoje.

Výhody levného ubytování v Praze

Můžete se zde ubytovávat jednorázově, ale i pravidelně, což ocení zejména firmy, které jezdí do Prahy pravidelně za prací. Ubytovna Praha – NEXUS se nachází na adrese Bryksova 940 na Praze 9. Nemusíte se obávat, že by zde pro vás nebylo místo, ubytování si můžete zarezervovat i online a to na webu www.ubytovny-praha.net. Díky virtuální prohlídce si můžete prohlédnout prostory pro vaše ubytování online a z pohodlí domova si je vybrat tak, aby bylo ubytování podle vašich představ.

studio 2l

Pokud jste doposud využívali jen drahá ubytovací zařízení, bude to pro vás příjemná změna. Jestliže plánujete dlouhodobější pobyt, můžete se těšit z přímého spojení do centra města, se kterým se dostanete všude po Praze za krátkou chvíli. Ubytovna je kousek od pražské Sazka Arény, takže se jedná i o oblíbené místo pro nocleh fanoušků. Drahého ubytování v Praze už se bát nemusíte, komfortní a levné ubytování v Praze si zde užijete při každé vaší návštěvě.