Výhodná půjčovna dodávek

Mnohem výhodnější je využít skvělé nabídky, kterou je výhodná půjčovna dodávek. Do vypůjčené dodávky naložíte rozhodně více než do osobního automobilu, můžete s ní disponovat podle vlastního uvážení a časových možností, prostě nejste na nikom závislí. Pro nárazové potřeby přepravy objemného materiálu, zboží či výrobků, podobně i pro převoz více osob, nebo rodiny na dovolenou, je půjčovna dodávek ideálním řešením.

Půjčovnu ovšem nemusí využívat pouze jednotlivci, ale také menší firmy, které se přepravou primárně nezabývají. Nemusí si pořizovat vlastní vozový park, platit řidiče, údržbu vozidla, starat se o povinné ručení, pravidelný servis a hradit další zbytečné výdaje. V případě takovéto občasné nebo nečekané situaci vám ochotně vyjde vstříc společnost Global Lease, s.r.o., která jako velice výhodná půjčovna dodávek působí na českém trhu již od roku 2004.

Široké spektrum možností

Kromě půjčování a pronájmu užitkových a osobních automobilů se zabývá také financováním motorových vozidel prostřednictvím Operativního leasingu, fleet managementem a komplexní správou širokého vozového parku. Své služby poskytuje privátní i firemní klientele, do které patří i významné tuzemské firmy a pořadatelé prestižních akcí. Soukromé osoby využívají půjčovnu i k pronájmu dodávky například na víkendové výlety či dovolené. Nemusí se tak o nic starat, neboť pronajímaná vozidla jsou v perfektním technickém stavu.

Zákazník obdrží při převzetí vozu potřebné instrukce a doklady o zaplaceném povinném ručení a havarijním pojištění. Uspokojen je i ten nejnáročnější zákazník. Pokud nemáte potřebné zkušenosti s řízením užitkového vozidla či dodávky, technik vám při předávce vozu ochotně vše vysvětlí a umožní vám i vyzkoušení vybraného vozidla, než s ním vyjedete do běžného provozu. Ke každému zákazníkovi přistupují pracovníci půjčovny individuálně a na profesionální úrovni. Snahou společnosti je neustále zlepšovat své služby, a proto zavedla novinku v podobě možnosti objednávky zapůjčování vozů přes mobilní aplikaci Global Rent, případně přes QR kód. Kontaktujte společnost na http://www.globallease.cz.