Nerezové komíny na věčné časy

Ne u všeho však toto platí, jsou i výjimky a patří mezi ně třeba nerezové komíny. Za normálních podmínek, kdy komín odvádí pouze spaliny z plynového kotle, vydrží sloužit velmi dlouho a není tedy třeba hledat nijak extrémně odolný komín. Používáte-li však k vytápění tuhá paliva, budete potřebovat komín odolný vůči působení chemických činidel, aby dlouho vydržel. Takovým komínem je třeba komín nerez.

Komín vyrobený z nerezové oceli je odolný vůči vlhkosti, extrémním teplotám i působení chemických činidel. Nerezová ocel se vyznačuje dále nízkou hmotností, což je výhoda při manipulaci a instalaci komínu. Nerezové komíny jsou stavebnicový systém, vyrábí se po dílech, stačí si tedy vybrat vhodné části komínu, objednat, nechat dovézt a poskládat podle potřeby. K dispozici je velké množství různých typů komínových dílů, bez problémů tedy zvládnete komín přizpůsobit potřebám vašeho domu.

Komíny nerez se prodávají v e-shopu Komíny-nerez.cz, kde naleznete obyčejný jednoduchý jednoplášťový nerezový komín, který může sloužit jako samostatný komín nebo také jako komínová vložka, dále potom zde naleznete izolované nerezové komíny. Ty sestávají ze dvou plášťů nerezové oceli, mezi kterými se nachází izolační vata. Tyto komíny jsou vhodné pro použití jako samostatné komíny. Mohou procházet i volně interiérem, díky tepelné izolaci se o něj nikdo nespálí. Speciálním typem komínu je hybridní komín, který tvoří nerezový plášť a keramická vložka speciálně vyrobená pro kontakt se spalinami z tuhých paliv. Navštivte i vy Komíny-nerez.cz a pořiďte si kvalitní nerezový komín.