Montáž klimatizace

Pokud jde o byty v panelákových domech nebo v historické zástavbě, je obtížné až nemožné instalovat zde klimatizaci. Jednak je to náročné z hlediska stavebních úprav, a jednak i z pohledu finančních nákladů. Ovšem výhodným řešením je pronájem mobilní klimatizace. Půjčovna mobilní klimatizace disponuje širokým sortimentem klimatizačních přístrojů určených pro jakékoliv prostory, od kanceláří či malých konferenčních místností, přes tělocvičny, výstavní prostory až po velké sportovní nebo výrobní haly.

Vypůjčení klimatizací je stále výhodnější

Společnost Remko s.r.o. nejen půjčuje nejrůznější mobilní klimatizační jednotky, ale také vám je může dodat prakticky na klíč. Pokud byste si nevěděli rady, co by pro vaše podmínky bylo optimální, stačí zadat základní údaje a objednat si technika, který na místě prověří všechny podmínky.

Po prohlídce prostoru a zjištění všech kritérií provedou analýzu a propočty, na jejichž podkladě zašlou zákazníkovi vyhotovený projekt a cenovou nabídku. Na základě vzájemné dohody o typu, výkonu i rozmístění příslušné klimatizační jednotky, provedou pracovníci firmy kompletní montáž klimatizace, kterou jste se rozhodli zakoupit.

Samozřejmostí je vedle montáže klimatizace také její umístění, zapojení a uvedení do provozu. Součástí dodávky je i záruční a pozáruční servis klimatizace. Kompletní servis je firmou garantován po celou dobu užívání klimatizace. To znamená nejen odstraňování případných vad a nedostatků, ale i dohled na jeho bezchybný a účinný chod. Záruční servis se provádí po dobu 36 měsíců od uvedení klimatizace do provozu. Ani potom nemusíte být bez servisu, pokud uzavřete s firmou servisní smlouvu, na základě které lze záruční dobu prodlužovat podle vzájemné dohody.