Pronajměte si svoji rostlinu do firemních prostor

V případě, že pořádáte firemní večírek či reprezentativní seminář a potřebujete květinovou výzdobu v podobě živých květin, můžete si je pronajmout. Dnešní zahradní architekti nabízí nevídané možnosti.

Prodej rostlin a květináčů

Prodej rostlin a květináčů není žádnou novinkou. Pokud hledáte exotické rostliny úctyhodného vzrůstu, nemáte jinou možnost, než se obrátit na profesionály v zahradní architektuře. Pokud tedy nechcete čekat roky, až vám vaše oblíbená květina vyroste do vkusného rozměru.

 

Výhodou prodeje rostlin a květináčů je profesionální servis, který se vám při prodeji dostane. Ať už se rozhodnete pečovat o zakoupené rostliny sami nebo chcete servis, vždy získáte potřebné informace, které vám pomohou při pěstování a pečování vašich rostlin. Prodej rostlin a květináčů je tak ideální možností, jak rychle a snadno získáte krásné květiny do vaší kanceláře či firemních prostor.

Pronájem rostlin na firemní akci

Pokud chcete zaujmout potencionální klienty a plánujete firemní večírek, pronájem rostlin je ideální možností, jak vytvořit jedinečný interiér, který vaši návštěvu nadchne ve všech směrech. Krátkodobé pronájmy rostlin vám umožní vytvořit z vašeho interiéru jedinečnou paletu zeleně a to vše bez zbytečných starostí. Zahradnická firma přiveze a nainstaluje květinovou výzdobu, kterou po skončení akce zase složí a uklidí vše do původního stavu.

 

S touto službou je i spojena údržba rostlin. Díky tomu vám dopadnou další starosti, které jsou spojené s pěstováním rostlin ať už ve firemních prostorách, kancelářích či na prezentaci vaší firmy během veletrhu.