Všechny druhy vah na jednom místě

Váhy jsou v současné době potřeba téměř všude. Zatímco v domácnosti se váhy nejčastěji používají k vážení osobní hmotnosti a k vaření, v průmyslu je zapotřebí s nimi vážit materiál, hmotnost nákladu, výrobků aj. Když se pořizuje do firmy váha, obvykle se od ní očekává, že bude přesná a že bude dlouho a spolehlivě sloužit. Abyste toho dosáhli, je potřebí pořizovat kvalitní cejchované váhy od předních značek na trhu. Všechny druhy vah dnes pořídíte v jednom eshopu a sice na Vahy.net.

Jakou váhu potřebujete?

Váhy se liší zejména podle toho, co budou vážit a jak těžké věci budou vážit. Zatímco osobní váhy pořídíte skoro v každém obchodě, průmyslové váhy je vhodné pořizovat u kvalitních dodavatelů. Mezi váhy pro vážení nejtěžších věcí patří mostové váhy a váhy pro vážení nákladních vozidel. Mostní váhy se dělají z takových materiálů, aby unesly i velmi velkou hmotnost osobních a nákladních automobilů. Vyrábí se jako nájezdové váhy či jako váhy zapuštěné. Kombinují materiály jako je ocel a železobeton, aby snesly i velkou zátěž a nedošlo k jejich poškození. Vozidla je možné také vážit po jednotlivých nápravách, k tomu slouží zase nápravové váhy. Ty mohou být přenosné nebo i zapuštěné.

Eshop nabízí jak běžné druhy vah, tak i ty méně obvyklé, jako jsou například váhy do výbušného prostředí. Jedná se o váhy evropské výroby, které jsou určené pro zóny 1, 21, 2 a 22. Do výbušného prostředí můžete vybírat paletové vážící vozíky, stolní váhy, podlahové plošinové váhy i nájezdové váhy. Nabídka webu je velmi přehledně rozdělená do kategorií, abyste snadno a rychle našli to co hledáte. Jednotlivé druhy vah jsou navíc podrobně popsané, abyste měli jistotu, že kupujete výrobek, který potřebujete. Kromě prodeje vah si můžete na webu zajistit i jejich výhodný pronájem. Můžete si zajistit vhodné váhy pro dopravu, strojírenství, potravinářství, farmacii, odpadové hospodářství, ekologii, zdravotnictví, elektrotechniku aj.