Čisté prostory jsou pro práci důležité

Pracujete v čistých prostorech? V mnoha odvětvích je zapotřebí, aby se pracovalo v dokonale čistém prostředí. Když prostředí není čisté, může to vést ke kontaminaci výrobků nebo různých testovaných vzorků. Zajistit skutečně čisté prostředí není tak snadné, jak se může zdát. Abyste toho dosáhli, je vhodné se obrátit na specialistu v oboru, kterým je česká společnost LABOX, spol. s r.o. O co se vlastně stará? Zajišťuje profesionální servis, údržbu, měření a validace čistých prostor, laminárních boxů, vzduchotechniky, sterilizátorů, termostatů, inkubátorů, mrazáků a další tepelné techniky.

Zajistěte si laminární boxy

Společnost udělá vše potřebné pro dosažení čistých prostorů, od prvotního zadání až po studii a realizaci. Pokud chcete mít čisté prostory, můžete se na společnost kdykoliv obrátit. Jedním z produktů jsou laminární boxy. Tyto boxy zajistí práci v dokonale sterilním prostředí. Můžete si například vybrat laminární box, který má vertikální proudění vzduchu a je vhodný pro zpracování tkání a buněk a pro centra asistované reprodukce. Vybrat si můžete také laminární boxy určené pro mikromanipulaci. Laminárních boxů se vám nabízí velké množství a všechny je můžete najít přímo na webových stránkách společnosti Labox.cz.

K dispozici je vám také MBB box. Jedná se o mikrobiologický bezpečnostní box, který zajistí mikrobiologickou bezpečnost. Je vhodný pro optimální práci s buňkami a tkáněmi. Je zde i možnost integrace topné desky a mikroskopu. Všechny boxy splňují přísné normy a můžete od nich očekávat tu nejlepší kvalitu, spolehlivost a dlouhou životnost. Samotný web společnosti je velmi přehledně rozdělený, abyste snadno našli to, co hledáte. Jednotlivé produkty jsou detailně popsané, abyste měli jistotu, že vybíráte produkty, které potřebujete. Pokud byste měli jakékoliv dotazy, můžete se na společnost obrátit a ona vám je zodpoví nebo vám může poradit nejvhodnější produkt pro vaše potřeby.