Strojní svěráky v nejvyšší kvalitě

Aby bylo možné pracovat s různými díly, polotovary a výrobky, je zapotřebí je pevně upnout. Jedině tak se nebudou hýbat a může být dosaženo kvalitní práce. Jak ovšem dosáhnout takového upnutí? K tomu slouží svěráky, sklíčidla, upínače a další technika, která je doménou české společnosti VABEX s.r.o. Své produkty nabízí firmám z mnoha oborů a můžete je využít i vy, abyste dosáhli požadovaného upínání.

Jaké svěráky vybrat?

Jaký svěrák vlastně vybrat? To se liší podle toho, co chcete upnout. Potřebujete přesný strojí svěrák? Strojní svěráky se dělí hned do několika kategorií. Přesný strojní svěrák je nejvíce využívaný v CNC obrábění. Vysokou upínací sílu mají především strojní svěráky s hydraulickým nebo mechanickým posilovačem. V případě sériové výroby se často používají svěráky s vícenásobným upínáním nebo také pneumatické svěráky, které mají velmi rychlé upínání. Pro každou činnost nabízíme vhodné svěráky. Například pro broušení jsou vhodné brusičské a sinusové svěráky.

Je vaším cílem sklíčidlo na soustruh? Rovněž ho v nabídce najdete. Pokud potřebujete daný předmět natáčet a naklápět, jsou pro vás zase vhodné sklopno-otočné svěráky. U EDM obrábění oceníte nerezové svěráky. Kompletní nabídku svěráků můžete objevovat přímo na webových stránkách společnosti shop.strojnisveraky.cz. Obsah webu je velmi přehledně rozdělený, takže snadno a rychle najdete svěráky, které budete potřebovat. Vybírat můžete také upínání pro soustružení, dále také magnety, vše pro měření, nástroje, kleštiny, matice, klíče, přídavné osy, průmyslové značení a mnoho dalšího. Pro hledání můžete také využít okénko vyhledávání. Sortiment je podrobně popsaný, takže vždy vyberete správně.