Vonné svíčky

Svíce není jen o kouzlu Vánoc

Duch Vánoc už nás opustil a my si tu atmosféru nechceme nechat ujít. Vždyť svíce se nevyrábí jen s vanilkou, citrónem a vůní jehličí. Přes rok si můžeme vybrat i jinou vůni, která nám bude příjemná. My s ní tak zapomeneme na všední denní starosti. Vůně se vyrábí opravdu rozmanité, takže nám všem nemusí vonět pouze jedna svíce. Na výběr jich je nespočet od vůně parfemované, květinové, ovocné až po mořský závan a orientální afrodiziakální účinky. Svíce jsou dnes k dostání v mnoha barevných variacích, tvarech a také materiálech. Ať už je to parafín, včelí vosk nebo gel, najděte si svého favorita podle libosti.

Svíce k romantické večeři patří

Představte si večeři s partnerem. Sedíte na vaší nové terase penthousu či rodinném domě, jste bez dětí a najednou nevíte, jak si ten večer vlastně užít. Udělejte si romantické posezení, dobře se najezte, napijte a oddejte jeden druhému. Svíčka, která bude plápolat v lehkém vánku, vám na tváři vykouzlí úsměv a navíc budete vypadat mnohem přitažlivěji. Svíčka vás nasvítí úplně jinak, než denní nebo umělé světlo.

Událostí k zapálení svíčky je mnoho

Jste sám nebo sama doma a máte chuť relaxovat? Svíčka vám vnese do prostředí, kde chcete odpočívat jemný závan vaší oblíbené vůně a vy tak máte šanci lépe vstřebat váš tok myšlenek. Uvolníte napětí z těla, aromaterapie není výmysl. Přesvědčte se o tom na vlastní kůži. Dále jsou svíčky upomínkou na lidi, kteří již nejsou mezi námi. Zapalte jim na den výročí jejich oblíbenou vůni a zasněte se, jakoby tu stále byli mezi vámi. Svíce je totiž i jistým důkazem vaší náklonnosti a úcty k nim.