Proč vybírat kožený nábytek

V koženém nábytku se nezadržují bakterie

Kožený nábytek se tak jeví z tohoto hlediska velmi výhodný. Sedací soupravy a křesla z textílií ve své struktuře pojmou mnohem více choroboplodných zárodků, než je tomu u kůže. Při správné péči o kůži vaší sedací soupravy tak předejdete rozpraskání kůže. Pokud se vám stane, že jí něčím zašpiníte, je tu údržba mnohem jednodušší, než u látkového potahu.

Exkluzivita je dána provedením současně s designem

Kožené sedací soupravy a křesla jsou dnes opravdu pastvou pro oči. Velmi oblíbenou součástí se staly sedací soupravy 3 2 1, které jsou praktické pro více členů v rodině. Provedení sedací soupravy do polštářovité formy o možnosti posazení třech lidí, je fantastické. Pohodlí si užíváte při každé volné chvilce odpočinku a relaxace. Kožený nábytek se stal bestsellerem. Pokud i vy toužíte po luxusu a vytříbeném vkusu, s koženým nábytkem se vám to jistě splní.

Kožený nábytek se hodí do minimalistického interiéru

Vzdušné prostředí a koncept tak udržíte i sedací soupravou z kůže. Je prodyšná, působí vznešeným dojmem a posezení je z královských řad. Minimalismus tak preferuje pár solitérních kusů, takže v obývacím pokoji postačí kožená sedací souprava, elegantní konferenční stůl, jedna či dvě komody, stolek pod tv, pár polic a víc nemusíte vymýšlet. Dekorační prvky v podobě výrazných akcentů tak skvěle doplní vaší snahu o ucelený koncept.