Viega – firma, kde se nedělají kompromisy

Viega instalujte kvalitu

Německá firma Viega je dlouholetou společností, která se zabývá především výrobou instalační techniky ve formě potrubních systémů. To ovšem není vše. Viega dodává kromě instalační techniky také techniku předstěnovou na opravdu vysoké úrovni.

V současnosti má firma více jak 4 000 zaměstnanců, kteří se každý den starají o precizní kvalitu všech dodávaných produktů. Díky tomu se společnost Viega dostala na přední světové pozice v oboru. Stále se však jedná o rodinný podnik, který svou tradicí sahá až do 120 let vzdálené historie. Základ firmy byl položen roku 1899 zakladatelem, který se jmenoval Franz-Anselm-Viegener. Tehdy vše začalo prodejem výrobků místním občanům, dnes je společnost Viega známá po celém světě.

Viega více než rozvody vody

Portfolio firmy Viega nabízí svým zákazníkům přes 17 000 výrobků, které si mohou jednoduše objednat. Jedná se například o produkty předstěnové techniky, jako jsou ovládací desky, předstěnové bloky včetně příslušenství. Dále jsou v nabídce produkty odvodňovací techniky či techniky vedení potrubí, kde zákazníky najdou objímky, redukce, krytky, montážní jednotky, kompenzátory a mnoho dalšího.

Jedním z předních výrobků je předstěnový systém Viega Prevista. Jedná se o nový předstěnový systém, který je založen na principu stavebnice. Tato jednoduchá koncepce ulehčuje možnost skladování i montáž na stavbě.  Systém Prevista disponuje řadou vychytávek, díky kterým je instalace velmi rychlá. Mezi vychytávky patří například měřicí stupnice pro snadné nastavení výšky.

Sortiment této jedinečné společnosti je opravdu rozmanitý. Naleznete zde vše, co souvisí s instalační a předstěnovou technikou. Každý produkt je pečlivě testován, a proto vykazuje tu nejlepší dostupnou kvalitu.