Pořádek skutečně od podlahy

Mít pořádek ve svém okolí je jedním ze základů pro odvedení kvalitní práce. I proto by v každé firmě neměly chybět nástroje, které se o pořádek postarají. Pojďte se s námi podívat na stroje, které dokáží udržet čistotu uvnitř i venku.

Scrubmaster

Pod tímto podivným jménem se ukrývá velice výkonný stroj, který zbaví vaše podlahy každičké nečistoty. Scrubmastery jsou kompaktní, snadno přepravitelné podlahové mycí stroje o vysoké účinnosti, které jsou specializovány na čištění menších podlahových ploch.

Diskové hlavy jeho kartáčů přesahují přes samotný přístroj, takže vám umožňují velmi snadné čistění i spatně přístupných prostor a rohů. Stroj je určen na čistění tvrdých hladkých podlah a úklid zvládne opravdu každý díky jeho velice nízké hmotnosti a ovládání skrze rukojeť.

Díky kompaktní konstrukci navíc nabízí bezproblémovou ovladatelnost a vynikající viditelnost i v omezených a stísněných prostorách. Celé zařízení pohání akumulátorová baterie, takže se s ním dostanete vždy velice snadno kamkoliv potřebujete, aniž byste byli omezováni kabeláží. Jeho baterie je navíc možné dobíjet z jakékoliv standardní elektrické zásuvky.

Uklizené vnější prostory

Čištění interiéru by však bylo zbytečné, pokud byste si do něj neustále nosili nečistoty z vnějších prostor. Proto je důležité starat se i o jejich úklid. Poslouží vám k tomu i Unikont-multicar. Legendární Multikára je ideálním společníkem pro uklízení listí, čistění chodníků, vynášení odpadků z košů a odstraňování dalších nečistot.

Vybírat si můžete z celé řady verzí tohoto německého vozu, kdy je každý určen na něco trochu jiného. Značka je v této oblasti absolutní jedničkou, a to nejen v České republice, ale i dalších zemích. Malé užitkové nosiče jsou oblíbené v komunálním odpadovém hospodářství, tak také u standardních firem, které je využívají pro udržování pořádku ve svých areálech.