Naučte se bydlet moderně

Moderní trendy v bydlení se stále mění, co se ovšem nemění, je touha být trendy a přizpůsobit tomu styl interiéru. Z moderního vybavení interiéru má mnoho lidí strach a to zejména z důvodu nedostatku financí. Ještě stále panuje mnoho mýtů o tom, že moderní interiér je vždy drahý.

My si spolu můžeme tento mýtus vyvrátit. Pravda je taková, že aktuální módní trendy směřují k jednoduchosti a eleganci. Mnoho mladých rodin přemýšlí, jak si za malé peníze vybavit svůj nový byt či dům. Dříve díky tomu často prosperovaly obchody s nábytkem z druhé ruky. Ovšem díky vysoce konkurenčnímu trhu se ceny nábytku natolik snížily, že se lze pořídit i nový moderní nábytek za příjemné ceny.

Vybavení obýváku

Obývák je považován za vizitku celé domácnosti, je to místo určené ke společenskému životu a příjemnému relaxu. S tím se váže také určité pohodlí, kterého lze dosáhnout jedině adekvátním nábytkem. Skvělou volbu v poměru cena/kvalita lze udělat, pokud se zvolí Elegantní trojmístná pohovka Eligio.

18885

Jestliže disponujete velkým obývacím pokojem, je vhodné pohovku doplnit o křesla, majitelé malých obýváků mohou najít příjemnou alternativu v taburetech. Taburety jsou malé, skladné a pro nečekané návštěvy dokáží poskytnout ideální místo pro sezení. Pro dosažení ideálního konceptu je v obýváku ideální celá obývací stěna, ta se stane mediálním centrem, které se bude starat o vaše rozptýlení.

samba-obyvaci-stena-bilabily-lesk-p-136392_0_d38a

Nábytek do kuchyně

14674Kuchyně je podle statistik nejnavštěvovanější místností v domě, proto bychom její výbavu neměli podceňovat. Základem každé kuchyně je kuchyňská linka, která nabízí dostatek prostoru a funkcí pro pohodlnou přípravu jídel. Zde se vyplatí dát si s výběrem čas a nesáhnout po první nabídce, která vám padne pod ruku. Linka musí vydržet mnoho let, někdy i celé generace a zároveň musí od pohledu evokovat, že jde o moderní kus nábytku. Z tipů našich čtenářů nás zaujala kuchyně Savana, která v sobě snoubí nízkou cenu a perfektní vzhled.

Ložnici nepodceňuje

Věděli jste, že většina lidí stráví spánkem třetinu svého života? To je dostatečný důvod, proč si ložnici vybavit tak, aby nám pro takovou dlouhou dobu přinesla opravdové pohodlí. Základem jsou postele s kvalitními matracemi a rošty, které zajistí správnou polohu páteře při spánku a tím i rychlejší usínání. Jelikož se v ložnici vypravuje většina lidí do práce, je vhodné nezapomenout a velkou šatní skříň se zrcadlem, ve kterém se uvidíte v celé své kráse. Ačkoliv se nejčastěji spí v ložnici, majitelé zahrad si mohou dopřát výsadu, jakou jsou houpací sítě a za pěkného počasí si schrupnout i pod širou oblohou.

AZ-101826d