TOP bižuterie

Máte rádi bižuterii? Jen málokterá žena dnes nemá ve svém inventáři nějakou bižuterii. Pokud si myslíte, že je bižuterie jen moderním trendem, tak jste na omylu. Byla na našem území oblíbená již před naším letopočtem a rychle se šířila po světě. Základem bižuterie je sklo, čiré nebo barevné sklo je tak úchvatné, že se krásou vyrovná i těm nejdražším drahokamům.

Některé ženy si myslí, že bižuterie zahrnuje jen jednoduché šperky, ale opak je pravdou. O skutečnou revoluci v bižuterii se postaral zejména rakouský výrobce Swarovski, jehož broušené křišťálové sklo si získalo srdce lidí po celém světě. Může nás hřát představa, že má české kořeny, české sklářství má opravdu dlouhou tradici. Swarovski je u bižuterie top a byla by chyba šperky s těmito krystaly nevlastnit.

Jakou bižuterii vyberete pro váš outfit?

Šperky jsou pomyslnu třešničkou na dortu, která dokáže doladit každý outfit. Pokud se zajímáte o módu, asi není potřeba zdůrazňovat, že k sobě musí šperky ladit a pokud si vyberete swarovski řetízek, je vhodné s ním dobře kombinovat i ostatní šperky, tedy náušnice a třeba náramek s přívěsky, aby bylo vše ve stejném nebo podobném stylu.

Co se týče náušnic, ty je vhodné ladit podle tvaru obličeje. Pokud máte kulatý obličej, budou k vám lépe sedět dlouhé náušnice, které váš obličej opticky prodlouží. Pokud máte spíše oválný obličej, hodí se k vám spíše menší náušnice, které nejsou visací. Nemusíte se však omezovat jen tvarem obličeje, pokud vám sluší náušnice v uchu, nebojte se různých tvarů i barev.

Náušnice by měly vždy zaujmout a to modely Swarovski dokonale umí. Výhodou luxusní bižuterie je skutečnost, že je k dispozici pro všechny příležitosti, můžete si tak pořídit vzhledné náušnice na běžné nošení, elegantní náušnice do zaměstnání a luxusní do společnosti. Při výběru bižuterie se vyplatí vybírat na místě, kde mají opravdu široký výběr, pro tyto účely doporučujeme internetový obchod HGM.cz.