Město, dům i zahrada – co vše mají společného?

I když to na první pohled úplně nevypadá, jednu věc přece jen město, dům i zahradu spojují, a to touhu žít hezky. Ve městech se chcete cítit dobře při procházce nebo odpočinku, kdy si sednete na lavičku a vnímáte ruch města a jeho specifikace, doma chcete pohodu a komfort, který se vám jinde nedostane a na zahradě chcete trávit svůj volný čas, opalovat se a být na čerstvém vzduchu. Ať už to bude kdekoliv, základem jsou výrobky, které vám mohou daný komfort poskytnout. Kovové zábradlí, zahradní nábytek nebo lavičky v parku. To vše nabízí firma REX.

Mobiliář pro město

Originalita a elegance ve které se snoubí luxus. To vše můžete mít, potažmo vaše město. Městský mobiliář nabízí širokou nabídku nejen pro město, ale třeba také pro dům i zahradu, což kompletně doplňuje sortiment. Už jste se někdy posadili na náměstí na krásnou a pevnou lavičku, třeba ve stínu a pozorovali cvrkot města? Podobnou lavičku můžete mít někde na vesnici, na zahradě, v parku i kdekoliv jinde. Pohodlí, a hlavně možnost si zařídit vše tak, jak sami chcete. Stačí si jen vybrat z nabídky, kterou přináší firma REX. Nabízí mimo jiné i parkové lavičky a to nejen do parku, ale klidně i na zahradu.

Výroba autobusových zastávek

Kromě výše zmíněných výrobků si můžete objednat také zastávku autobusu, a to jak klasické standardní modely, tak i přímo na míru. Města i vesnice, kde se pravidelně využívá městská hromadná doprava často řeší, jakou autobusovou zastávku zajistit. Když sněží nebo prší je potřeba se schovat. Úkryt umí nabídnout právě taková zastávka. Výroba autobusových zastávek vyžaduje je výkres či fotografii, jak si vše představujete. Součástí je montáž zastávky. Z nabídky si vyberete s vitrínou, kaleným sklem nebo i polykarbonátem.