Stěhování přenechte odborníkům

Stěhování může být pro leckoho stresující a náročnou záležitostí. Vyžaduje přípravu, shánění vhodného dopravního prostředku, balení, rozmontování nábytku a jeho následné sestavování a řadu dalších většinou nepříjemných činností.

Svěříte-li ovšem veškeré starosti se stěhováním profesionální firmě, budete mít záruku rychlého a zároveň levného přestěhování.

Tuto službu provádí v Praze a okolí již 4 roky firma Davida Krbce. Stěhování Praha ovšem neznamená omezení pouze na hlavní město. Firma vás přestěhuje z Prahy i opačně kamkoliv v ČR.

Příprava na stěhování

Na webových stránkách firmy nejdete potřebné kontakty, ale taky veškeré informace o provedení stěhování. Nejprve se k vám dostaví bezplatně technik, který odhadne náročnost stěhování, potřebný počet pracovníků, velikost stěhovacího vozidla s ohledem na vaše požadavky a nakonec s vámi domluví termín a další náležitosti celého stěhování. Patří k tomu i nabídka krabic, které vám firma pronajme a doveze v předstihu k vám domů, abyste si mohli v klidu zabalit křehké věci a veškeré drobnosti. Stěhování bytů Praha znamená pro zákazníka i automatické pojištění veškerých stěhovaných věcí.

Výhody stěhování s odborníky

Firma Krbec si zakládá na individuálním přístupu k zákazníkovi a každé stěhování probíhá s maximální opatrností a vždy v dobré náladě. Kilometry najeté po Praze jsou zdarma, takže lze slogan stěhování levně Praha pokládat na naprosto výstižné. Nízké ceny jsou zaručeny i tím, že stěhování do vyšších pater je bez příplatků, stejně tak i stěhování o víkendech a svátcích. Studenti, důchodci a invalidé mají slevu 10 % na veškeré služby, které firma Krbec provádí.

Pro koho jsou stěhovací služby určeny

Nejčastěji stěhovanými nemovitostmi jsou byty a to bez ohledu na jejich velikost, polohu i množství nábytku a dalšího vybavení. Kromě požadavků fyzických osob realizuje firma i stěhování celých firem, kanceláří, škol a jiných institucí. Samozřejmou součástí stěhování je i demontáž nábytku, vybavení, elektroniky, IT techniky, stejně tak jejich opětovného sestavení a zapojení na nové adrese. Veškeré úkony jsou bez příplatku. Objednat si můžete i vyklizení bytu, chaty, sklepu, kanceláří či jiné nemovitosti a také odvoz veškerých nepotřebných věcí, kromě uhynulých zvířat a zkažených potravin. Vše se odváží do sběrného dvora, za který je účtován jednotný poplatek 300,- Kč, ceny vyklízení jsou stejné jako u stěhování.