Slánka a pepřenka, jak je neznáte

Slánky a pepřenky v nadčasovém stylu

Fantazii se meze nekladou a tvůrci slánek a pepřenek se tak svým designem předhánějí. Určitě tu hraje roli i materiál a další provedení. Zatímco malý tácek pod slánku s pepřenkou už nikoho moc nenadchne, zkuste klasickou verzi slánky a pepřenky umístit na ručně malovanou kachličku. Je to úplně o něčem jiném! Vraťme se ovšem k té vzdušnosti a eleganci minimalismu. Skleněné nádobičky různých patvarů se vám budou líbit. Opatřeny jsou dřevěným, kovovým nebo neonovým plastovým víčkem. Další verzí je slánka a pepřenka, která připomíná techno bubínky. Výplně jsou umělohmotné a bubny jsou umístěné na stojánku. I taková je dnes možnost. Každý si tu tak najde to své.

Slánky a pepřenky v retro stylu

Chcete, aby vaše slánka s pepřenkou připomínala 60. léta minulého století? Slánka a pepřenka v tomto provedení evokuje styl malé konzervy, ve které dnes naleznete i oříšky. Pomalované veselé obrázky jsou vykresleny na plechu opravdu do detailu.

Už víte, jaká bude ta vaše sestavička? Klidně ve tvaru kaktusu! A variace barev je nejlepší v kontrastu, např. bílá a černá. Na stole pomalu nikdo nepozná, že se jedná o solničku a pepřenku. Variace připomínající malé sošky vás skvěle obohatí o kulinářské zážitky a netradiční stolování. Hosté se budou divit, když si u stolu vezmete do ruky malé prasátko a dochutíte si v klidu voňavé jídlo.