Stojany na víno

Komfort u pití vína i doma

Máte pocit, že si doma nevychutnáte víno tak, jako právě v restauraci? Možná vaše posezení není to pravé ořechové nebo vám vadí styl stolování. Důvodů je spoustu, třeba jste se v nich už našli i vy sami.

Už jenom pocit, že víno bude stát ve stojanu, je bezpečnou, a přesto přepychovou záležitostí. Místnosti dodá na tajemnosti. Budete si připadat přímo královsky. Stolování a dezertní víno dle libosti, to už necháme ve vaší režii. Někomu přijde červené víno sladší, než třeba bílé, ale není to vždy pravda. Existují i variace růžových vín, které jsou opravdu velmi jemné.

Uskladnění vína, šampusu a provedení stojanů

Prakticky lze stojan na víno využít i pro jiné kuželovité nádobky. Tvary a velikosti už musíte pečlivě zvážit, než je tam začnete silou dávat. Šetrná manipulace s vínem by měla být zachována vždy.

Vy už svůj stojan na víno máte, ale co váš kamarád, který slaví v blízké době narozeniny? Přineste mu láhev kvalitního vína rovnou ve stojanu a máte jistotu, že ho přepravíte na místo konání akce v pořádku.

Dárkovny dnes nabízejí i průhledné nebo barevné fólie, které dárku propůjčí lesk a výraznější barvu. Stojany tak seženete kované, ale i dřevěné. Volte hlavně podle stylu interiéru. Kov a proutí ve vintage stylu, dřevo zase např. v rustikálním stylu.

Záleží i na provedení, do mobilního stojanu na kolečkách se vejde lahví opravdu dost. Prezentace vína je i vaší vizitkou. Dejte svým přátelům ochutnat pohár skvělého vína a nepřipravte je o zážitek z netradičního umístění. Vychlazenou láhev šampaňského tak můžete ve stojanu hravě přenést do jiné části místnosti. Není tak problém se přemístit na venkovní terasu. Manipulace je o to snadnější a také méně často hrozí znehodnocení.