Samolepky na zeď oživý Váš interiér

Kladete si otázku, jak vylepšit a změnit Váš dům či byt? Kdo by nechtěl bydlet v útulném a moderním bytě? Samolepky na zeď patří mezi moderní dekoraci, pomocí které dokážete rychle a jednoduše oživit Vaše stěny moderním způsobem. Velikou výhodou samolepek na zeď je obrovský výběr v internetových obchodech.

Asi málokdo si potrpí na unifikované zboží z předrevoluční doby, kdy každá domácnost byla vybavena velice podobně. Pomocí vhodně zvolené kombinace samolepek na zeď dokážete vytvořit zcela unikátní a moderní vzhled jakékoliv místnosti a přitom je to tak jednoduché.

590
Ještě přemýšlíte, proč jsou samolepky na zeď tak oblíbené? Existuje mnoho důvodů. Samolepky můžete vybírat nejen dle motivů a velikostí, ale nabízí se Vám i výběr ze široké palety barev. A přitom dodací lhůty jsou velice krátké. A to vše díky tomu, že se vyrábějí u nás v Čechách, přímo pro Vás na míru. Samolepky z kvalitní fólie mají ve stabilním interiérovém prostředí prakticky neomezenou životnost a díky příznivé ceně je budete spíše nahrazovat novým motivem než z jiného důvodu. Aplikace samolepky na zeď Vašeho pokoje je velice jednoduchá a rychlá a vůbec se jí nemusíte obávat. Na rozdíl od malování, při aplikaci samolepek neušpiníte okolí. To je jen krátký výčet důvodů, proč se samolepky na zeď stávají opravdovým fenoménem a jejich
popularita neustále roste.

1079

Ceny samolepek se pohybují řádově ve stokorunách. Samolepky na zeď jsou vyrobeny z tenké plastové folie, vinylu, která je z jedné strany vybarvena jednolitou barvou a z druhé strany je speciální lepidlo, které perfektně drží na zdi a přitom umožňuje pohodlné odstranění samolepky, aniž by se zeď poškodila. Samolepky se dají jednoduše omývat a tak se velice často používají pod vypínač na světlo, současně jako ochrana před zašpiněním zdi a hezká dekorace. Samolepky se lepí na suchou, prachu zbavenou zeď. Mělo by se jednat o hladký povrch. Nalepíme-li samolepku na příliš hrbolatý povrch, bude ho kopírovat a výsledek nebude tak skvělý. Samolepku lze kdykoliv ze zdi odstranit, bez toho aniž by na ní zůstaly stopy lepidla.