Realizace a údržba zahrad a teras

Zahrada není jen prostor kolem domu, jedná se o prostředí, které je doslova stvořené pro relaxaci. Pro nás se jedná o umělecké plátno, které dokážeme doplnit o designové prvky měnící ráz celé zahrady. Naše služby zahradní a krajinářské architektury daly za vznik mnoha stylovým projektů, které proměnily zcela nezajímavé zahrady na místo, u kterého se každý zastaví, aby si prohlédl architektonický skvost, který jsme vytvořili za pomoci našich designerů.

Provádíme celé projekty a to od počátečního návrhu až po realizaci zahrady a následnou údržbu. Jediné kontaktování našich specialistů a návrhářů může změnit i vaší zahradu. Spolupracujeme s našimi klienty ruku v ruce, aby každý návrh odpovídal jejich představám i moderním trendům. Dbáme na to, aby návrh nijak nenarušil přirozenou harmonii a aby přirozeně zapadl do konceptu domu i okolní krajiny. Realizace zahrady nemusí být noční můrou, ale příjemnou činností, kterou svěříte do rukou odborníků.

Průběh realizace krok po kroku

Konzultace: Konzultace s našimi odborníky je prvotním krokem u všech služeb, které provádíme. Dbáme na chytré a efektní řešení (clever&smart), které je založeno na kreativním a osobitém přístupu.

Zpracování projektu: Vypracování celého projektu, který zahrnuje studii charakteru krajiny, vizualizaci návrhu, kompletní plán osazení i průvodní zprávu.

Realizace: Nejdůležitější část projektu, uděláme kompletní realizaci podle návrhu, který jsme vytvořili a to od terénních úprav, až po výsadby, zakládání trávníků, systémy pro zavlažování aj.

Údržba: Finální fáze, která je ve znamení příjemné spolupráce ve formě pravidelné údržby travnatých plot, revitalizací, hnojení nebo i postřiků.