Atypické instalace

Nenašli jste poskytovatele, který by vám dokázal obstarat atypické dekorace? Pokud patříte mezi příznivce originálních řešení, rádi vám navrhneme a nainstalujeme originální dekorace vyrobené na míru. Využíváme celé řady prvků, které se mohou stát součástí vaší výzdoby.

Nerezové prvky

Nerez je velmi populární a nadčasový materiál, který se využívá nejen kvůli svému vzhledu, ale i kvůli výjimečným vlastnostem. Z nerezu vytváříme kompletní závěsné systémy pro pnoucí rostliny. Dále využíváme nerezová lanka, které jsou napnutá nebo natažená do úchytů aj. Zejména otevřené prostory nabízí dostatek místa pro vytvoření přírodních bariér. Tvorbu veškerých prvků provedeme ruku v ruce s vašimi požadavky a návrhy.

Atypické květináče

Dokonce i květináče jsou výraznou dekorací, kterou lze vytvořit v originálním pojetí. Vytvoříme vám na míru originální květináče z materiálů, které umožní dosáhnout požadovaných tvarů. Paří mezi ně nerez, sklolaminát i svařovaný plast.

Vodotěsné izolace

Voda má mnoho využití, ale může napáchat i více škody, než užitku. Proto nabízíme realizaci vodotěsné izolace pro osazovací nádoby, zimní zahrady aj.