Průmyslové armatury a další sortiment vysoké kvality

Průmyslové armatury nacházejí uplatnění v celé řadě oborů: jedná se především o obory chemické, teplárenské, vodovodní nebo plynovodní. Využívají je také čističky odpadních vod, bioplynové stanice nebo některé výrobní haly.

Vzhledem k tomu, že sortiment je poměrně široký, můžete se, v případě potřeby a zájmu, obrátit na společnost Juřík Roman, která armatury na svém webu jurik.cz nabízí. Využít však můžete i poradenské služby, které jsou na velmi profesionální úrovni a to díky dlouholetému působení na trhu. Kromě toho je firma stabilní a její solidnost podtrhuje nejen řada pozitivních referencí, ale také certifikát ČSN EN ISO 9001:2016.

Nabízený sortiment

V nabídce naleznete produkty určené především pro oblast vodárenství, teplárenství, chemie, petrochemie, plynárenství, potravinářství a energetiky.

V nabídce naleznete různé druhy armatur. Dle přání zákazníka lze armatury upravit na požadované médium, odsadit pneupohonem nebo servopohonem, případně seřídit na potřebný tlak.

Objednat si můžete ventil uzavírací, zpětný, regulační, pojistný, redukční, odvodňovací, odkalovací, vyvažovací nebo solenoidový.

Uzavíracím orgánem pro vodu a vodní páru je šoupátko. Lze jej připravit, na zvláštní požadavek, také pro jiné kapaliny a páry, nesmí být agresivní. Šoupátko může být víkové, třmenové nebo nožové.

Mezi další produkty patří průmyslové klapky zpětné a uzavírací, ventily, kulové kohouty, regulátory tlaku, odvaděče kondenzátu, filtry pro vodu nebo plyn. Kompletní nabídku naleznete na webu jurik.cz.

Ve svých řadách zaměstnává společnost několik odborně vzdělaných obchodních zástupců, kteří kdykoli pomohu s vhodným výběrem potřebných komponent a připraví nabídku přímo na míru. Vzhledem k tomu, že firma má dostatečné skladové prostory, většina nabízeného zboží je skladem a ihned k dodání.