Efektivní parkování nabízí parkovací věž

Narůstá počet automobilů a s ním vzniká i velký problém s nedostatkem parkovacích míst. To se týká především velkých měst nebo nákupních center, kam míří každodenně velké množství zákazníků. Možným řešením by mohlo být chytré parkování, které nabízejí parkovací věže.

Co jsou parkovací věže?

Jedná se o vertikální rotační parkovací systém – samostatně volně stojící konstrukce s dlouhou životností. Jednotlivé systémy jsou flexibilní, snadno se montují i demontují a lze je, ve velmi krátkém čase, přemístit na jiné místo.

Technické údaje o jednotlivých modelech naleznete na webu cartower.cz. Tento způsob je ideální volbou do města, kde je velké množství automobilů, neboť nabízí velmi efektivní parkování a celou řadu dalších výhod.

Vzhledem k tomu, že věž zabere málo místa v půdorysu, lze ji umístit i do menších prostorů.

Každá parkovací věž je navržena tak, aby měla nízké náklady na provoz a údržbu a nabídla snadnou obsluhu. Zaparkujete do ní jak osobní vozidlo, tak i SUV.

Výhody parkovací věže

Ovládání parkovacího systému je velmi jednoduché, zajišťuje jej dotyková obrazovka, čip nebo identifikační karta, dle typu věže. Pro obsluhu není potřeba žádná vyhrazená osoba. Parkovací místo lze rezervovat dokonce i přes internet.

V nabídce se nachází několik různých variant, do kterých lze zaparkovat 6-16 automobilů.

Výhodou je i snadná a rychlá instalace, řádově od tří dnů (v závislosti na typu parkovací věže).

Parkovací systém je navržen tak, aby mohl být kdykoli po sestavení doplněn o střechu nebo kryt.

Toto unikátní technické řešení zajišťující parkování patří mezi moderní konstrukce s nejmodernějšími bezpečnostními prvky a nízkou hlučností provozu a s vysokou provozní odolností tepelnou (-40 ºC až +45 ºC). Životnost se pohybuje v řádu 25 let.