Kvalitní kancelářská technika ke koupi i k pronájmu

Bez kvalitní kancelářské techniky se v současné době obejde málokteré zaměstnání. Pokud tuto nezbytnost potřebuje i vaše firma či společnost, můžete se obrátit na SHARP CENTRUM Ostrava.

SHARP CENTRUM Ostrava

Prioritou této české společnosti je kancelářská technika zaměřená na kopírovací přístroje a tiskárny značky SHARP. Nabízí komplexní služby a samozřejmostí je také péče o zákazníky. Díky svému dlouholetému působení na trhu získala společnost nejen cenné zkušenosti, ale také celou řadu prestižních ocenění jako nejlepší prodejce v Moravskoslezském kraji. V nabídce produktů naleznete pouze nejlepší kousky.

Nabídka služeb

Společnost nabízí nejen prodej, ale také pronájem kopírek. Obě služby jsou spojené s poradenskou činností a vizualizací vámi vybraného modelu. Samozřejmostí je následný servis, v případě potřeby, a dále pak také preventivní kontroly zařízení. Ty jsou zárukou jejich plynulého provozu.

Výhody pronájmu zařízení

Můžete využít možnost pronájmu zařízení a to jak na období krátké, tak i dlouhodobě. Součástí pronájmu je také zajištění kompletního servisu i materiální podpory. Pronájem si mohou sjednat jak podniky velké, tak i malé. Využívají jej také školy nebo úřady. Pronájem je cenově přijatelný a není potřeba vynakládat vysoké částky za pořízení nové a kvalitní kancelářské techniky. Společnost nabízí k pronájmu vlastní kancelářskou techniku, proto jsou její ceny tak příznivé. Kancelářská technika, do níž patří také tiskárny s kopírkou, je spolehlivá a díky tomu tak nedochází k omezení jejího provozu. Pravidelnou údržbu zajišťuje specializovaní a profesionální tým techniků. Bonusem je pak možnost adekvátního zařízení odpovídající potřebám v případě, že během pronájmu dojde k navýšení počtu tištěného a kopírovaného materiálu.