Pronájem rostlin s údržbou

Každé moderní prostředí se vyznačuje přítomností přírodních prvků, které korespondují s nejpopulárnějšími designovými i architektonickými styly, mezi které paří například i Feng Shui. Každá úspěšná společnost tento fakt zná, a proto se na nás obrací, abychom jí vytvořili návrh výzdoby interiéru.

Jestliže nejste spokojení se současnou výzdobou, jednoduše nás kontaktujte a my vám nezávazně vytvoříme návrh pro vyzdobení vstupní haly, recepce, kanceláří a jakýchkoliv dalších prostorů.

Proč rostliny nekupovat, ale pronajímat?

Nakoupit rostliny znamená vyčlenit si čas pro studium, jak o ně pečovat a čas pro samotnou péči o ně. Jen málokdo disponuje bohatými botanickými znalostmi a dlouholetou praxí v profesionální výzdobě a výběru rostlin do interiérů. My ano, a proto je zbytečné, abyste se trápili problematikou flóry v interiérech, když tuto starost převezmeme za vás.

Pronájem rostlin má nesporné výhody, mezi které patří:

  • Minimální pořizovací náklady, které si navíc odepíšete z daní
  • Nulové starosti – garantujeme vám pravidelnou péči i kvalitu rostlin
  • Pravidelnou kontrolu stavu rostlin každých 8 týdnů
  • Možnost změny designu podle vašich přání
  • Flexibilita a dostupnost – vždy vám budeme po ruce

Zpracujeme vám návrh

Na základě vašich potřeb se s vámi spojí náš konzultant, který s vámi výzdobu vašich prostorů prodiskutuje a návrh vytvoří přímo na místě. Květiny pronajímáme po celém území ČR. Abyste si dokázali výzdobu představit ještě před realizací, vytvoříme orientační návrh i podle plánků a rovněž můžeme zajistit kompletní vizualizaci interiéru. Každý prostor vyžaduje jiné rostliny, proto se postaráme o výběr těch, které budou s vašimi prostory nejlépe korespondovat.

Dodání a péče

Na dodání čekat nemusíme, květiny jsme schopni umístit již do 3 pracovních dnů. Po umístění následuje program pravidelné týdenní péče. O tu se stará náš údržbový servis, který zajišťuje vše potřebné, aby byly rostliny stále zdravé a svěží, tedy zalévání, hnojení, přesazování, čištění a v neposlední řadě také jejich ošetření, v případě napadení škůdci. Pokud by došlo k uhynutí nebo chřadnutí rostlin, zcela bezplatně provedeme jejich výměnu za zdravé rostliny.