Vertikální zahrady

Okrasné zahrady patří mezi nejkrásnější dekorace a již odedávna zdobily každé luxusní sídlo. Žijeme však v moderní době a nároky na moderní výzdobu změnily svůj ráz. Jedním z nejluxusnějších prvků v interiéru jsou vertikální zahrady. Jedná se o živoucí umělecká díla, která vám doslova rostou před očima.

Vertikální zahrady dokáží uchvátit a ohromit každého, neboť se jedná o prvek, kterým disponují jen ty nejprestižnější prostory. Vám se nyní nabízí možnost pořídit si vertikální zahrady také. Ať už se budou podílet na prestiži vaší společnosti, nebo budou zdobit váš dům, stanou s vítanou dekorací, na kterou se vydržíte dívat celé hodiny.

Jak vytváříme zelené stěny

Vytváření vertikálních zahrad a zelených stěn je činnost hodná mistrů, u nás se na ní podílejí zkušení odborníci, kteří mají bohaté zkušenosti ve svém oboru. Rozhodně se nejedná o službu, na kterou byste narazili na každém kroku, každá vytvořená stěna je originálem, který nikdo jiný nemá. Stěna nabude plastické podoby a výrazně oživí každou místnost nebo i celou halu. Pro vytváření zelených stěn nepoužíváme běžné rostliny, ale speciální plazivé a převislé druhy, které jsou pro tvorbu živé stěny nejideálnější. My se vám postaráme o kompletní vytvoření vertikální zahrady, které zahrnuje i pravidelnou péči a údržbu.