Jak ochránit vaše soukromí

Potřebujete něco, aby se nezvaní hosté nemohli tak snadno přiblížit k domu. Už to mám, použijte plot! Plot je skvělá perimetrická zábrana, která chrání vaše soukromí a zároveň i váš majetek. Věnujte tedy pozornost výběru plotu, chce to jít zlatou střední cestou.

 stipany_kamen

Příliš nízký plot sice může být dekorativní, ale není účinný. Naopak hradba z plotu bude sice fungovat, ale dobře vypadat nebude. Středně vysoké oplocení bude tak akorát. Teď je otázkou, z jakého bude plot materiálu. Na ochranu soukromí asi nepoužijete pletivový plot, nepůsobí příliš odstrašujícím dojmem, ani vašemu soukromí ochranu neposkytne. Proto bude efektivnější použít pevnější a stabilnější konstrukci plotu, která zároveň zachová estetický standard. V tomto směru se můžete vždy spolehnout na betonové ploty. Beton propůjčuje plotu skvělou odolnost vůči mechanickým vlivům i působení klimatických změn. Na betonový plot může pršet, sněžit i svítit slunce, vše překoná bez problému.

 stipany_kamen_mrizka

A jak betonové ploty vypadají? Skládají se z betonových sloupků, mezi které jsou nasunuty betonové plotové dílce. Sloupky i dílce jsou vybaveny estetickým dekorem, velmi oblíbený je motiv štípaného nebo skládaného kamene, velmi dobře vypadá rovněž design cihliček. Dále je třeba vybrat barvu plotu a jeho výšku a tvar zakončení.Betonovéploty.net vám nabídnou celou paletu atraktivních barev, ve kterých to bude betonovému plotu rozhodně slušet. Betonové ploty mohou být rovné, zakončené hladkým obloukem či obloukem s ozdobnou mřížkou. Vyberte si takové oplocení, které vám bude nejlépe vyhovovat.