Proč kupovat drahý byt, když za podobnou cenu můžete mít vlastní zděný dům na klíč?

Ano, je to tak. Ve větším městě se ceny bytů pohybují v cenách překračujících i více než 4 miliony korun. Není lepší pořídit si za takovou cenu rovnou dům? Zeptali jsme se pana Jakuba Mlejnka jednatele stavební firmy BrickHouse s.r.o.

Proč by si zákazníci měli nechat postavit zděný dům na klíč právě od vaší firmy?

I přes aktuální situaci, kdy se vše neustále zdražuje, nemusíte ihned zavrhovat bydlení ve vlastním domě. Samozřejmě velkou výhodou pro vás je, pokud máte například vlastní byt, který můžete pronajímat či prodat, ale i bez toho se při koupi nového domu na klíč obejdete.

Hlavní důvody, proč stavět s naší firmou Brickhouse s.r.o., vidím takto:

  • Neměnná cena, která je odsouhlasená v SOD, tedy od začátku, v průběhu stavby domu a garantovaná až do předání stavby.

  • Dodržení termínu jak nástupu k realizaci stavby domu tak zároveň termín dokončení domluveného rozsahu stavby dle SOD.

  • Zajištění a téměř okamžitá dostupnost všech stavebních materiálů potřebných pro dokončení stavby domu na klíč.

  • Zajištění stavby na klíč (doslova) až do předání a kolaudace.

  • Okamžitý nástup našich pracovníků do práce na stavbě domu po vzájemném odsouhlasení SOD (za podmínky udělení stavebního povolení).

  • Provedení kompletního stavebního povolení pro stavbu domu včetně souvisejících příslušenství (DČOV, studna).

  • Pečlivá, intezivní (každodenní) spolupráce s renomovanými společnostmi vyrábějícími a dodávajícími kvalitní materiály.

  • Odborní pracovníci realizující stavbu. Každou část stavby provádí odborník na danou problematiku. Celkové zastřešení projektu zavedenou rodinnou firmou s tradicí.

Jakub Mlejnek, jednatel BrickHouse s.r.o.

Ceny zděných domů na klíč již od 3.050.000 Kč

Plzeňská firma Brickhouse staví zděné domy za přijatelné ceny a velkým bonusem je stavba na klíč, takže rovnou přijdete do hotového. Další výhodou je, že celá stavba vašeho vlastního domu může být dokončena za dvanáct měsíců.

Na webu www.brickhouse.cz aktuálně najdete celkem třináct modelů zděných domů, mezi kterými můžete vybírat. Ceny domů se pohybují od 3 050 000 Kč do 5 100 000 Kč, což jsou v dnešní době stále příjemné ceny, pokud si uvědomíte, že se jedná o dům zděný, na klíč.

Unikátní velmi kvalitní vizualizace domů a atraktivní ceny

Jak lidé reagují na nabídku domů na klíč od společnosti BrickHouse s.r.o.? Zeptala jsem se marketingového specialisty Jana Vavřičky.

Firma BrickHouse s.r.o. staví krásné domy na klíč za velmi atraktivní ceny. Toto tvrzení dokládají reakce uživatelů na sociálních sítích. Při vyhodnocování dlouhodobých online kampaní společnosti BrickHouse s.r.o. se pravidelně setkávám s pochvalnými komentáři k nízkým cenám a skvělému designu domů.

Z pohledu marketéra musím jednoznačně pochválit špičkové unikátní vizualizace domů na webu Brickhouse.cz. Zájemci o nový dům zde mají také možnost stáhnout si ve fomátu PDF katalogový list a standardy (materiály, obklady, dlažba, sanita). Za velmi užitečný považuji detailní popis dispozice a vybavení u každého domu.

Jan Vavřička, marketingový poradce a SEO konzultant

Děkuji za rozhovor

Andrea Ježková, redakce