Přírodní matrace jsou v kurzu

Po přírodních matracích je na dnešním trhu velká poptávka. Kdo ještě netuší o čem je řeč, dovolte nám, abychom vám takové matrace představili. Jedná se o matrace, které mají rozdílnou tuhost, přesto přírodní materiály. Kombinace koňských žíní s kokosovým vláknem jsou prototypem vysoké míry komfortu pro všechny uživatele, bez rozdílu věku i pohlaví.

Dětské matrace z přírodních vláken jsou oblíbené již od miminka

I tam se velmi osvědčily, tak proč takové matrace nepořídit celé rodině? S naší akcí navíc i ušetříte, matrace 1+1 zdarma je extra výhodná. 7 anatomických zón vás dělí od blaženého pocitu, že jste si vybrali správně. Vaše stará matrace již přece jen dosluhuje. Pokud je navíc i všelijak deformovaná a špatně se přizpůsobuje poloze vaše těla, je tak akorát na vyhození. Vy si ničíte páteř, ne my. Víme však, jak vše napravit, tak se přestaňte bránit nové představě, že byste mohli spát lépe.

aaas

S adaptabilní matrací vám vzniká ta správná závislost na spánku

Do teď pro vás bylo uléhání do postele drama, ale teď se stane pohádkou. Budete spát jako malé novorozeňátko a ráno se probudíte svěží a plní energie. Zřejmě po tom toužíme všichni, jen málokdo z nás, však dává vinu posteli, konkrétně tedy matraci a roštu. Jsou to přitom dva nejdůležitější aspekty, které bychom měli do volby naší nové postele i zahrnout, ne nad tím mávnout rukou. Přírodní matrace se navíc vyrábí se snímatelnými potahy, pokud vám postel zalehne váš pejsek, nemusí to být hned tragédie. Potah sejmete, chloupky odstraníte a dáte prát.

mS rost

Kvalitní však musí být i rošty, ty jsou zodpovědné za nosnost celé postele včetně vaší váhy. Když si to spočtete, je na ně vystaven poměrně náročný tlak, takže musí překonat i to. Vše ruku v ruce s přírodou. Materiály jako dřevo, koňské žíně a kokosové vlákno vám otevře přírodní krásu jako na dlani. Jen si ke své matraci čichněte. Žádnou umělotinu z ní cítit nebudete a co více? Minimalizuje riziko alergických reakcí v kontaktu s pokožkou.